Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Robo Kočan – Gruzínsko, Arménsko a Náhorný Karabach

4. októbra 2021 o 18:00 - 10. októbra 2021 o 23:30

5€ - 16€

Predstavujeme Vám ďalšiu z prednášok fotografa Roba Kočana. Tentokrát o Gruzínsku, Arménsku a o Náhornom Karabachu.

Navštíviť krajiny bývalého Sovietskeho zväzu ma nikdy nejako nelákalo. Keď som raz v TV videl dokument cestovateľa, ktorý na motorke cestoval po kláštoroch v Arménsku a videl som ich neskutočne mystickú atmosféru a krajinu, do ktorej boli postavené, chcel som to vidieť a precítiť na vlastnej koži. Práve sme so Stanom vyberali krajinu, kam by sme spolu na jeseň vycestovali. Keď som navrhol Arménsko, hneď súhlasil a navrhol pridať ešte Gruzínsko a Náhorný Karabach, keďže tiež v týchto krajinách ešte nebol a uvažoval ich navštíviť už niekoľko rokov. Stano pripravil približný plán cesty a 6. septembra 2016 sme vycestovali na 33-dňové dobrodružstvo.

Nedávno vyšiel aj rozhovor s Robom na DenníkuN (upútavka, rozhovor).

Prezentácia o Gruzínsku má 68 minút. O Arménsku a Karabachu 78 minút. Kúpou vstupenky získate prístup k obom častiam a vzhľadom na ich dĺžku si budete môcť pozrieť druhú časť prezentácie kedykoľvek počas týždňa. Ak by ste nestíhali, stačí nám napísať.

Vstupenky nájdete celkom dole.

Zároveň tento týždeň ponúkame balíček so všetkými prezentáciami, ktoré Robo doposiaľ u nás mal. K dispozícií je medzi vstupenkami nižšie. Viac o prednáškach sa dozvieš tu: Ayurvéda v Indií, Srí Lanka, cestovanie s dcérou po ThajskuZa poznaním severu Thajska a Laosu

Ako bude fungovať online prednáška?

  • Po úspešnej kúpe vstupenky uvidíte, že súčasťou kúpy je dokument. V ňom link na stránku, kde 5-10 minút pred časom premietania (teda medzi 17:50-18:00) dopíšeme heslo, vďaka ktorému otvoríte video. Tento link si uložte a potom, kedykoľvek po 18:00 sa môžete pripojiť a pozerať. Ak nestíhate byť načas za počítačom, nevadí. Prezentácia bude online až do doby, ako je uvedené na stránke podujatia.
  • Kód a prístupové údaje vám prídu aj emailom. V emaile ich nájdete na tomto mieste.
  • Pre ľahšiu orientáciu sme pre vás pripravili aj videonávod, kde nájdete inštrukcie. Ak by vám čokoľvek nešlo, píšte nám prosím na info@cestounecestou.sk.
  • Videá máme zatiaľ natočené v predstihu a prístup k nim bude kedykoľvek počas stanovenej doby. Počas celého týždňa môžete písať otázky pre prezentujúceho. Odpovede prezentujúcich Vám zašleme po ich zodpovedaní, či už vo forme textu, audio alebo video súboru (link na kladenie otázok nájdete spolu s linkom pre video).

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Začiatok:
4. októbra 2021 o 18:00
Koniec:
10. októbra 2021 o 23:30
Cena:
5€ - 16€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online prednáška