Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Robo Kočan – S dcérou za poznaním dvoch kultúr

25. januára 2021 o 18:00 - 1. februára 2021 o 6:00

5€ - 8€

Srdečne vás pozývame na unikátnu prednášku fotografa Roba Kočana, ktorý zobral svoju 17 ročnú dcéru do Thajska. Prezentácia bude online počas celého týždňa, až do polnoci z nedele na pondelok.

Keď som bol na jar v roku 2014 s dvomi kamarátmi na severe Thajska a Laosu, nečakane sme náš výlet skončili v Thajsku na ostrove Koh Chang. Vtedy som dostal nápad, že by sme tu mohli prísť rodinka o rok cez jarne prázdniny. Nakoniec manželka nemohla ísť a tak som sa rozhodol, že pôjdeme s Laurou sami. Laura má 17 rokov a ukázať jej cestovanie inak ako cez cestovnú agentúru je podľa mňa dobrý nápad.​

Dĺžka prednášky: 66 minút

Zároveň, ak ste nestíhali začiatkom decembra, dávame do ponuky na tento týždeň aj Robove prednášky o ayurvedskom pobyte v Indii a Srí Lanke.

Podrobnejší popis prednášok nájdeš na tomto odkaze  a ich predaj je na tejto stránke celkom dole s ostatnými vstupenkami.

Ako bude fungovať online prednáška? Čítajte pozorne ?

  • Po úspešnej kúpe vstupenky uvidíte, že súčasťou kúpy je dokument. V ňom link na stránku, kde 5-10 minút pred časom premietania (teda medzi 17:50-18:00) dopíšeme heslo, vďaka ktorému otvoríte video. Tento link si uložte a potom, kedykoľvek po 18:00 sa môžete pripojiť a pozerať. Ak nestíhate byť načas za počítačom, nevadí. Prezentácia bude online až do doby, ako je uvedené na stránke podujatia.
  • Kód a prístupové údaje vám prídu aj emailom. V emaile ich nájdete na tomto mieste.
  • Pre ľahšiu orientáciu sme pre vás pripravili aj videonávod, kde nájdete inštrukcie. Ak by vám čokoľvek nešlo, píšte nám prosím na info@cestounecestou.sk.
  • Videá máme zatiaľ natočené v predstihu a prístup k nim bude kedykoľvek počas stanovenej doby. Počas celého týždňa môžete písať otázky pre prezentujúceho. Odpovede prezentujúcich Vám zašleme po ich zodpovedaní, či už vo forme textu, audio alebo video súboru (link na kladenie otázok nájdete spolu s linkom pre video).

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Začiatok:
25. januára 2021 o 18:00
Koniec:
1. februára 2021 o 6:00
Cena:
5€ - 8€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online prednáška