Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Vlado Ficík – 2000 dní v Egypte

27. septembra 2021 o 18:00 - 3. októbra 2021 o 23:30

5€

Len ak si trochu blázon, tak iba v tomto prípade môžeš ísť dobrovoľne bývať na dlhý čas do krajiny s absolútne rozdielnym podnebím, prírodou, jazykom a kultúrou. Potom sa nemôžeš čudovať, že sa na teba lepia absurdné situácie, ktoré nemáš šancu zažiť v našich zemepisných šírkach. Egypťania sa od Slovákov v istých veciach nelíšia vôbec, ale v niektorých stoja na opačnej strane vesmíru… Vlado je obyčajný východniar, ktorého dožrala situácia v našej krajine a po 20 rokoch podnikania všetko zabalil a odišiel aj s frajerkou do Egypta. Bez akejkoľvek znalosti jazyka a predchádzajúcich skúseností tu strávil cez 2000 dní života a najviac sa vraj domov tešil na tresku a spišské párky. Vyrozpráva nám svoj život v tejto krajine, bizarné, ale aj vtipné príbehy, či už s policajtmi, tajnou službou, alebo aj obyčajnými domácimi obyvateľmi a predstaví Egypt z úplne iného pohľadu.

Prednáška bude online v pondelok a stredu od 18:00 a počas celého víkendu.

Dĺžka prednášky: 67 minút
https://www.antidepresivum.com/
http://www.myhurghada.info/

Ako bude fungovať online prednáška? Čítajte pozorne ?

  • Po úspešnej kúpe vstupenky uvidíte, že súčasťou kúpy je dokument. V ňom link na stránku, kde 5-10 minút pred časom premietania (teda medzi 17:50-18:00) dopíšeme heslo, vďaka ktorému otvoríte video. Tento link si uložte a potom, kedykoľvek po 18:00 sa môžete pripojiť a pozerať. Ak nestíhate byť načas za počítačom, nevadí. Prezentácia bude online až do doby, ako je uvedené na stránke podujatia.
  • Kód a prístupové údaje vám prídu aj emailom. V emaile ich nájdete na tomto mieste.
  • Pre ľahšiu orientáciu sme pre vás pripravili aj videonávod, kde nájdete inštrukcie. Ak by vám čokoľvek nešlo, píšte nám prosím na info@cestounecestou.sk.
  • Videá máme zatiaľ natočené v predstihu a prístup k nim bude kedykoľvek počas stanovenej doby. Počas celého týždňa môžete písať otázky pre prezentujúceho. Odpovede prezentujúcich Vám zašleme po ich zodpovedaní, či už vo forme textu, audio alebo video súboru (link na kladenie otázok nájdete spolu s linkom pre video).

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Začiatok:
27. septembra 2021 o 18:00
Koniec:
3. októbra 2021 o 23:30
Cena:
5€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online prednáška

Organizátor

OZ Cestou necestou