Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Robo Kočan – Za poznaním severu Thajska a Laosu

7. júna 2021 o 18:00 - 13. júna 2021 o 23:30

6€ - 12€

Fotograf Robo Kočan predstaví svoju päť týždňovú cestu do Thajska a Laosu, ktorú absolvoval pred pár rokmi s dvoma priateľmi.

O kráse Laosu a Thajska, jej miestnych ľuďoch z rôznych kmeňov, ale aj a o fantastickom jedle a premiestňovaní sa na skútroch po vidieku. Robo má rád voľné cestovanie, kedy si počas cesty určuje ako dlho ostane na danom mieste.

Prezentácia bude dostupná online v pondelok a stredu po 18:00 a počas celého víkendu.

Prezentácia je rozdelená na dve časti, ktorých dĺžka je spolu 149 minút (prvá časť 71 minút, druhá časť 78 minút). Kúpou vstupenky získate prístup k obom častiam a vzhľadom na ich dĺžku si budete môcť pozrieť druhú časť prezentácie kedykoľvek počas týždňa. Ak by ste nestíhali, stačí nám napísať.

Vstupenky nájdete celkom dole.

Zároveň tento týždeň ponúkame balíček so všetkými prezentáciami, ktoré Robo doposiaľ u nás mal. K dispozícií je medzi vstupenkami nižšie. Viac o prednáškach sa dozvieš tu: Ayurvéda v Indií, Srí Lanka, cestovanie s dcérou po Thajsku

Ako bude fungovať online prednáška?

  • Po úspešnej kúpe vstupenky uvidíte, že súčasťou kúpy je dokument. V ňom link na stránku, kde 5-10 minút pred časom premietania (teda medzi 17:50-18:00) dopíšeme heslo, vďaka ktorému otvoríte video. Tento link si uložte a potom, kedykoľvek po 18:00 sa môžete pripojiť a pozerať. Ak nestíhate byť načas za počítačom, nevadí. Prezentácia bude online až do doby, ako je uvedené na stránke podujatia.
  • Kód a prístupové údaje vám prídu aj emailom. V emaile ich nájdete na tomto mieste.
  • Pre ľahšiu orientáciu sme pre vás pripravili aj videonávod, kde nájdete inštrukcie. Ak by vám čokoľvek nešlo, píšte nám prosím na info@cestounecestou.sk.
  • Videá máme zatiaľ natočené v predstihu a prístup k nim bude kedykoľvek počas stanovenej doby. Počas celého týždňa môžete písať otázky pre prezentujúceho. Odpovede prezentujúcich Vám zašleme po ich zodpovedaní, či už vo forme textu, audio alebo video súboru (link na kladenie otázok nájdete spolu s linkom pre video).

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Začiatok:
7. júna 2021 o 18:00
Koniec:
13. júna 2021 o 23:30
Cena:
6€ - 12€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online prednáška