Prihláška do expedičného fondu

Plánuješ expedíciu a zišli by sa ti dukáty navyše a rád by si sa po návrate podelil o svoje zážitky na festivale? Ak na všetky 3 odpovede je tvoja odpoved kladná, si na správnej adrese.

Naším cieľom je podporiť cestovateľov a dobrodruhov v cestovaní.
Minimálna podpora vybranej expedície od roku 2019 je 200 eur.

Výška podpory závisí od čiastky, ktorú vyzbierame z 2 % z daní a ďalších možností podpory Expedičného fondu. Aj ty tak môžeš mať priamo vplyv na jej výšku – povedz všetkým pracujúcim kamarátom, rodičom, známym, a polovicu z 2 % rozdelíme medzi expedície. Počet podporených expedícií bude tiež závisieť od počtu prihlásených a podľa toho, koľko vyzbierame. Ak sa nám to technicky podarí, niektorých podporených vyberie porota a niektorých verejné hlasovanie.

Expedícia sa prijatím daru zaručí, že:
– do 12 mesiacov od príchodu jedného z členov expedície späť na Slovensko bude prezentovať na festivale Cestou necestou o svojich zážitkoch bez nároku na odmenu a jej prezentáciu budeme môcť nahrať a následne mať online (v prípade dlhodobého pôsobenia v zahraničí sa môže jednať aj o online prezentáciu, ktorú nahrá s kvalitným zvukom a obrazom po vzájomnej dohode)
– aspoň mesiac pred prezentáciou pošle článok (s minimálnym rozsahom 5000 znakov s medzerami) s 20 fotografiami (v rozlíšení nad 2048 pixelov na šírku), ktoré budeme publikovať na našom webe alebo na webových stránkach partnerov pre propagáciu Expedičného fondu
– súhlasí s uskutočnením rozhovoru, ktorý bude publikovaný na našom webe alebo na webových stránkach partnerov pre propagáciu Expedičného fondu.

Prihláška bude prijatá po odoslaní žiadosti nižšie vrátane 3-5 vašich fotografií, ktoré budú uverejnené na stránke festivalu (fotografie musia byť vaše, aj z iných ciest alebo zo Slovenska, aby sme vedeli, kto ste a ako viete fotiť). Zároveň nám pošlite email na info@cestounecestou.sk, aby sme mali vaše kontaktné údaje. Ďakujeme

Uzávierka prihlášok pre Expedičný fond je posledný májový deň v roku. Čiže ak plánuješ cestu v roku 2022, môžeš ju prihlásiť do mája 2022.