Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ayurvédsky pobyt v Indii + Srí Lanka

30. novembra 2020 o 18:00 - 7. decembra 2020 o 7:00

5€ - 8€

Fantastický zážitok. To sú Robove slová o 3 týždňovom pobyte v ayurvédskej klinike na juhu Indie. A krížom krážom prešiel aj Srí Lanku, o ktorej bude druhá prezentácia.
Robo Kočan je fotograf, ktorého fotky mohli ľudia vidieť po celom svete. Jeho prezentácie boli roky ozdobou podujatí v okolí Popradu a párkrát zavítal aj do Bratislavy. Teraz máte možnosť vidieť jeho prezentácie odkiaľkoľvek.

Vstupenky nájdete celkom dole na tejto stránke.

Robo Kočan – India – ayurvedský pobyt

Keďže mám dlhodobo určité zdravotné problémy a už som vyskúšal aj rôzne „alternatívne“ liečby, tak som chcel raz vyskúšať aj tradičné indické liečiteľstvo, ktoré poznám pod názvom ayurveda. Naskytla sa mi možnosť ísť na takýto pobyt priamo do kolísky tohto spôsobu liečby a to do južnej Indie do štátu Kerala. A ešte zaujímavejšie bolo to, že som šiel na malú, súkromnú kliniku k doktorovi, ktorého predkovia už niekoľko generácii dedia túto znalosť liečiteľstva už od čias Maharadžov. Po troch týždňoch strávených s dennými procedúrami a stravou, ktoré mi boli určené na základe konzultácie a diagnostiky, som sa presunul ešte na päť dní do oblasti čajových plantáži v nadmorskej výške 1 600 m.n.m.
Fantasticky zážitok.

Dĺžka prezentácie: 70 minút

Robo Kočan – Srí Lanka

Bol to zážitok, vidieť tento ostrov s nádhernou prírodou a čajovými plantážami, skvelými ľuďmi, dobrou stravou, každé ráno piť vodu z čerstvého kokosu, jesť sladké ananásy, manga, banány, pozorovať rybárov pri východe slnka ako sa vracajú s úlovkami alebo chytajú ryby priamo z brehu rôznymi spôsobmi, kúpať sa na miestach kde nie sú žiadne rezorty, stráviť podvečer v jaskyni so stovkami buddhov, pozorovať slony a iné divoko žijúce zvieratá v ich prirodzenom prostredí a ďalšie nezabudnuteľné zážitky. A bonus bolo to, že sme sa presúvali na klasických Jeepoch, ktorými sme prešli polovicu Cejlónu, ktorý poznáme hlavne pod názvom Srí Lanka.

Dĺžka dokumentu: 66 minút

Robo Kočan je fotograf, o ktorom si môžete viac prečítať na jeho fanpage, restarto.sk a kurzy fotografovania.sk

Ako bude fungovať online prednáška? Čítajte pozorne 🙂

  • Po úspešnej kúpe vstupenky uvidíte, že súčasťou kúpy je dokument. V ňom link na stránku, kde 5-10 minút pred časom premietania (teda medzi 17:50-18:00) dopíšeme heslo, vďaka ktorému otvoríte video. Tento link si uložte a potom, kedykoľvek po 18:00 sa môžete pripojiť a pozerať. Ak nestíhate byť načas za počítačom, nevadí. Prezentácia bude online až do doby, ako je uvedené na stránke podujatia.
  • Kód a prístupové údaje vám prídu aj emailom. V emaile ich nájdete na tomto mieste.
  • Videá máme zatiaľ natočené v predstihu a prístup k nim bude kedykoľvek počas stanovenej doby. Počas celého týždňa môžete písať otázky pre prezentujúceho. Odpovede prezentujúcich Vám zašleme po ich zodpovedaní, či už vo forme textu, audio alebo video súboru (link na kladenie otázok nájdete spolu s linkom pre video).
  • Ak by vám čokoľvek nešlo, píšte nám prosím na info@cestounecestou.sk.

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Začiatok:
30. novembra 2020 o 18:00
Koniec:
7. decembra 2020 o 7:00
Cena:
5€ - 8€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online prednáška