Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Cestami necestami #29 – Švédsky Sarek & Lofoty a Havaj

17. júla 2018 o 19:00 - 21:30

5€ - 6€

Pravidelné 28. pokračovanie prezentácií Cestami necestami v bratislavskej Nervose. Vyberieme sa až za polárny kruh a odmenou nám bude divoká príroda švédskeho Sareku, no navštívime aj skryté zákutia na Lofotách a s dúškom dobrodružstva zakotvíme na Hawaji a dozvieme sa, prečo navštíviť ostrov Kauai.

Program

19:00 Gabriela Palai – 10 dôvodov, prečo aspoň raz za život
navštíviť havajský ostrov Kauai

Havajské ostrovy tvorí osem hlavných ostrovov, z ktorých sedem je trvalo obývaných. Keďže sme pred cestou vedeli o ostrovoch len málo, venovali sme vrámci prípravy množstvo času výberu toho najvhodnejšieho. Najvhodnejšieho v našom ponímaní, vhodného pre nás. Rozhodnutie, na ktorý z ostrovov sa počas našej cesty po USA vyberieme, ovplyvnilo viacero vecí. Ostrov Kauai sme si vybrali v prvom rade kvôli rozmanitej prírode a menšiemu množstvu turistov. Rada vám poviem, prečo sa oplatí vybrať si práve tento ostrov a prečo by ste ho mali aspoň raz v živote navštíviť.

facebook

20:10 – 20:30 prestávka

20:30 Peter Dvorák – Švédsky Sarek a Lofoty

O Sareku sa hovorí aj ako o poslednej divočine Európy. Tažko povedať, či je naozaj posledná, pravda však je, že keď raz vstúpite do parku, civilizačné výdobytky stratíte a je len na vás a vašich schopnostiach, ako sa popasujete s miestnou prírodou. O trekovaní v Sareku a Lofotách vám príde porozprávať Peter…

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
17. júla 2018
Čas:
19:00 - 21:30
Cena:
5€ - 6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Kafe Nervosa
Zámocká 30
Bratislava, 81101 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map