Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Cestami necestami #30 – Keňa a Anapurna trek

21. augusta 2018 o 19:00 - 21:30

5€ - 6€

Pravidelné jubilejné 30. pokračovanie prezentácií Cestami necestami v bratislavskej Nervose. Dozviete sa o tom, ako trekovať v nepálskych Himalájach a ako zvládnuť Anapurna trek, no vyberieme sa ja do rozpálenej Kene a navštívime miesta, kde ešte nevideli bieleho človeka a namiesto safari budeme sadiť papáju.

Program

19:00 Martin Matuška – Ako som v Keni namiesto safari sadil stromčeky

Môžete sa tešiť na rozprávanie o tom, ako som sa last minute vydal na 2,5 týždňa do Kene bez akýchkoľvek plánov či očkovaní a vrátil sa plný zážitkov a nových priateľstiev.
Poviem vám o výhodách a nevýhodách couchsurfingu v Afrike – týždeň strávený v dome kenského safari sprievodcu Nicka a jeho rodiny, o dobrovoľníctve so žirafami, z ktorého sa nakoniec stalo sadenie stromčekov na farme, kde ešte nikdy nevideli bieleho človeka. A tiež ako si mysleli, že som bohatý investor zo západu a zabili kvôli mne najlepšiu sliepku na obed (pritom ja som vegetarián). 🙂

20:10 – 20:30 prestávka

20:30 Andrea Košiarová a Ján Košiar – Nepál: okolo Annapurny

Na prednáške sa oboznámite s tým, ako trekovať v nepálskych Himalájach. Čo si so sebou vziať, kedy vyraziť. Kto to zvládne a na čo sa pripraviť.
Chceme inšpirovať a povzbudiť Slovákov k tomu, aby sa nebáli vyraziť na dlhšie túry do Nepálu.

web

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
21. augusta 2018
Čas:
19:00 - 21:30
Cena:
5€ - 6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Kafe Nervosa
Zámocká 30
Bratislava, 81101 Slovakia (Slovak Republic)