Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

(Vypredané) Amin Nakhlé – 40000 km naprieč Amerikou

12. októbra 2020 o 19:00 - 21:00

5€
Sme veľmi radi, že Aminova prezentácia sa nakoniec uskutoční. Jeho neuveriteľný príbeh, počas ktorého budeme nielen skákať na nákladné vlaky, ale prestopujeme aj celú Ameriku, si budete môcť vypočuť v nových priestoroch Kafé Lampy, v ktorom je samostatne oddelená prednášková miestnosť.
Podujatie je vypredané. Vstupenky už nebudú ani na mieste. Ďalšie podujatia v Bratislave plánujeme: 26.10. Snow Film Fest a 2.11. Pacifickú hrebeňovku. Tiež s limitovaným počtom ľudí, ak to bude možné.

Prepotené ponožky, deravé tričká, nedostatok spánku, dlhé kroky, krátke jazdy, spálené ruky, alkoholom nasýtený pot, sprchy v mestských fontánach, nohavice praté v pozostatkoch doby ľadovej, kvalitný čas s mliečnou dráhou, nelegálne prekročené hranice, 8 mesiacov bez stanu a strechy nad hlavou, 40 000km naprieč americkým kontinentom bez koruny na transport alebo ubytovanie. Stopom, nákladnými vlakmi, jachtami a hlavne pešo. Príď si vypočuť, ako Amin strieľal zo zbrane na Aljaške, Mexiko nelegálne prešiel na nákladných vlakoch s deťmi kartelu, stopol loď cez Karibik, pohneval si pouličných policajtov v Kolumbií a spoznal južnú Ameriku bez zastávky pri svetových divoch alebo pamiatkach.

Príď a spoznaj naživo Amina, ktorého si zatiaľ môžeš vypočuť na podcaste, alebo prečítať si s ním rozhovor.

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
12. októbra 2020
Čas:
19:00 - 21:00
Cena:
5€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Kafé Lampy
Černyševského 3761
Bratislava, Slovakia (Slovak Republic)