Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Amin Nakhlé – 40000 km naprieč Amerikou (online)

26. októbra 2020 o 18:00 - 1. novembra 2020 o 23:00

5€
Milí diváci, vzhľadom na situáciu sa presúvame do online priestoru a v pondelok 26.10.2020 máme pre vás prvú online prednášku, v ktorej si budete môcť vypočuť príbeh Amina a jeho neuveriteľný príbeh, počas ktorého budeme nielen skákať na nákladné vlaky, ale prestopujeme aj celú Ameriku.
 
Prepotené ponožky, deravé tričká, nedostatok spánku, dlhé kroky, krátke jazdy, spálené ruky, alkoholom nasýtený pot, sprchy v mestských fontánach, nohavice praté v pozostatkoch doby ľadovej, kvalitný čas s mliečnou dráhou, nelegálne prekročené hranice, 8 mesiacov bez stanu a strechy nad hlavou, 40 000km naprieč americkým kontinentom bez koruny na transport alebo ubytovanie. Stopom, nákladnými vlakmi, jachtami a hlavne pešo. Príď si vypočuť, ako Amin strieľal zo zbrane na Aljaške, Mexiko nelegálne prešiel na nákladných vlakoch s deťmi kartelu, stopol loď cez Karibik, pohneval si pouličných policajtov v Kolumbií a spoznal Južnú Ameriku bez zastávky pri svetových divoch alebo pamiatkach.

Ako malú upútavku dávame do pozornosti jeho rozhovor.

 

Ako bude fungovať online prednáška?

  • Hodinu pred začiatkom (v pondelok medzi 17:00-17:30) vám príde email s linkom, kde sa bude premietať
  • Email príde na emailovú adresu, ktorú zadáte pri kúpe vstupenky
  • Premietať začneme o 18:00. Ak nestíhate byť načas za počítačom, nevadí. Prezentácia bude online až do nedele večera, čiže celý týždeň.
  • Ak si objednávate po pondelku 17:50, link + prístupový kód nájdete v súbore na stiahnutie, ktorý uvidíte po ukončení objednávky.
  • V popise pod videom nájdete aj formulár (pošleme ho aj do emailu), do ktorého môžete počas celého týždňa písať otázky pre prednášajúceho. V nedeľu o polnoci uzavrieme aj možnosť pridávať otázky a pošleme ich prednášajúcemu. Keď budeme mať odpovede – či už formou textu, audio alebo video, pošleme vám link s jeho odpoveďami.

Vstupenky

Dostupné vstupenky: Unlimited
Online prednáška Amin5,00 

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Podrobnosti

Začiatok:
26. októbra 2020 o 18:00
Koniec:
1. novembra 2020 o 23:00
Cena:
5€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online prednáška

Organizátor

OZ Cestou necestou