Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Pacifická hrebeňovka a kanadské Rockies (predbežný termín)

2. novembra o 19:00 - 21:00

5€
Turistická výbava do hôr
Predstavujeme Vám ďalšiu z dlho očakávaných prezentácií, ktorých premietanie sme odkladali vyše pol roka. Komorná prednáška pre 45 divákov. Prednáša Michal Knitl v bratislavskom Kafé Lampy na začiatku Petržalky.
Kapacita je limitovaná pre 45 ľudí. Vstupenky nájdete celkom dole na tejto stránke.

Pacifická hrebeňovka je túra dlhá 4265 km od hraníc Mexika po Kanadu, ktorú ľudia idú 4-6 mesiacov. Začal som 11.4.2019 na hraniciach s Mexikom. Vybral som si dobrý rok. Rok, keď napadlo najviac snehu za 25 rokov. Cez 5 týždňov som šlapal v snehu. Cez zasnežené sedlá, zamrznuté jazerá, stanovanie na snehu až kým sa začal topiť. Prekračovanie po pás hlbokých riek bolo ešte divokejšie ako hlboký sneh. Vytvorili sme skupiny a spolu sme hľadali miesta, kde rieky prekročiť… 5,5 mesiaca v prírode, 4000+ kilometrov peši a 5 párov tenisiek.

O ceste vznikol aj cestopis Pacifická hrebeňovka, ktorý bude dostupný pri vstupe. Ak budete mať záujem, napíšem Vám aj osobné venovanie a zodpoviem všetky otázky.

19:10 – 19:30 prestávka

Kapacita limitovaná: 45 divákov. Predpredaj iba na našej stránke! Pokiaľ podujatie nebude možné usporiadať pre nové nariadenia a zákaz organizovania podujatí, všetci ľudia so zakúpenými vstupenkami dostanú možnosť vidieť obe prezentácie online z pohodlia domova.

Vstupenky

Dostupné vstupenky: 30
Vstupenka 2.11.2020 Bratislava5,00 Predpredaj končí 2 hodiny pred začiatkom. Potom budú vstupenky na mieste za 7€, ak to kapacita dovolí.

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Dostupné vstupenky: Unlimited
Online prezentácia: Pacifická hrebeňovka a kanadské Rockies5,00 

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Podrobnosti

Dátum:
2. novembra
Čas:
19:00 - 21:00
Cena:
5€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Kafé Lampy
Černyševského 3761
Bratislava, Slovakia (Slovak Republic)
Menu