Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Junior z LADA Svetom – Ako sa nestať svetoznámym cestovateľom

10. mája 2021 o 18:00 - 16. mája 2021 o 23:59

5€

Ladu svetom, teda Maja a Faba hádam ani nemusíme predstavovať. Cestovateľská dvojka, ktorá vás baví už niekoľko rokov. Tentokrát Junior pripravil niečo extra 😉

Prvá a posledná (tým pádom jedinečná) online prezentácia od LADA Svetom. Junior hovorí o najlepších zážitkoch podivného cestovateľského zoskupenia a aj o tom, že jeden zážitok je niekedy lepší ako 4 fotky na instagrame. Ako vždy sa nedozviete nič o cestovaní či živote v konkrétnej krajine a počet historických faktov je čistá nula. Namiesto toho si môžete vypočuť zbierku najlepších zážitkov a miest, ktoré chalani z LADA Svetom objavili na červenom Vasiľovi.

Prezentácia bude dostupná online v pondelok a stredu po 18:00 a počas celého víkendu.

Trailer

Dĺžka prednášky: 75 minút.

Ako bude fungovať online prednáška?

  • Po úspešnej kúpe vstupenky uvidíte, že súčasťou kúpy je dokument. V ňom link na stránku, kde 5-10 minút pred časom premietania (teda medzi 17:50-18:00) dopíšeme heslo, vďaka ktorému otvoríte video. Tento link si uložte a potom, kedykoľvek po 18:00 sa môžete pripojiť a pozerať. Ak nestíhate byť načas za počítačom, nevadí. Prezentácia bude online až do doby, ako je uvedené na stránke podujatia.
  • Kód a prístupové údaje vám prídu aj emailom. V emaile ich nájdete na tomto mieste.
  • Pre ľahšiu orientáciu sme pre vás pripravili aj videonávod, kde nájdete inštrukcie. Ak by vám čokoľvek nešlo, píšte nám prosím na info@cestounecestou.sk.
  • Videá máme zatiaľ natočené v predstihu a prístup k nim bude kedykoľvek počas stanovenej doby. Počas celého týždňa môžete písať otázky pre prezentujúceho. Odpovede prezentujúcich Vám zašleme po ich zodpovedaní, či už vo forme textu, audio alebo video súboru (link na kladenie otázok nájdete spolu s linkom pre video).

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Začiatok:
10. mája 2021 o 18:00
Koniec:
16. mája 2021 o 23:59
Cena:
5€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online prednáška