Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Mongolsko a Sibír (online film od Bronco namiesto hotela)

3. mája 2021 o 18:00 - 9. mája 2021 o 23:30

6€
Druhé premietanie jedinečného filmu Mongolsko a Sibír od Bronco namiesto hotela – Zuzany a Martina Remišových (Hacka a Remčo), ktorý drží všetky rekordy našej sledovanosti odkedy premietame online. Bonusom sú už zodpovedané otázky z októbra, pričom sami sa môžete pýtať ďalšie otázky.
 

35 000 km, 6 mesiacov, 2 ľudia v 1 aute. Road movie o manželoch, ktorých kancelárska rutina dohnala k úteku za dobrodružstvom. Krásne miesta, skvelí ľudia, nová kultúra ale aj mrazy až – 30°C, pol metra snehu na jednej z najnebezpečnejších ciest sveta, desiatky porúch, či dokonca strach o vlastný život. Všetky zážitky sú autentické, bez špeci kameramanov, bez sprievodného vozidla. Boli na to sami a museli to zvládnuť. Poďte spolu s nimi objaviť krásne zákutia Altaja, zvláštne mongolské zvyky, romantiku na Bajkale, ale prežiť si aj strach a napätie na Sibíri.

Vstupenky nájdete celkom dole na tejto stránke. / Návod ako pustiť prednášku nájdete tu.

Ako bude fungovať a ako pustiť film?

  • Po úspešnej kúpe vstupenky uvidíte, že súčasťou kúpy je dokument. V ňom link na stránku, kde 5-10 minút pred časom premietania (teda medzi 17:50-18:00) dopíšeme heslo, vďaka ktorému otvoríte video. Tento link si uložte a potom, kedykoľvek po 18:00 sa môžete pripojiť a pozerať. Ak nestíhate byť načas za počítačom, nevadí. Prezentácia bude online až do doby, ako je uvedené na stránke podujatia.
  • Kód a prístupové údaje vám prídu aj emailom. V emaile ich nájdete na tomto mieste.
  • Pre ľahšiu orientáciu sme pre vás pripravili aj videonávod, kde nájdete inštrukcie. Ak by vám čokoľvek nešlo, píšte nám prosím na info@cestounecestou.sk.
  • Videá máme zatiaľ natočené v predstihu a prístup k nim bude kedykoľvek počas stanovenej doby. Počas celej doby môžete písať otázky pre prezentujúceho. Odpovede prezentujúcich Vám zašleme po ich zodpovedaní, či už vo forme textu, audio alebo video súboru (link na kladenie otázok nájdete spolu s linkom pre video).

 

 

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Začiatok:
3. mája 2021 o 18:00
Koniec:
9. mája 2021 o 23:30
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online prednáška