Zuzana Remišová a Martin Remiš – Odtrhnúť sa na pol roka, zdolať Mongolsko a uviaznuť na Sibíri

35 000 km, 170 dní, dvaja ľudia v jednom aute. Takto si svadobnú cestu nepredstavujete? Ani oni nie, ale aj o tom je cestovanie bez plánu. V teplotách od +30°C do -30°C naháňali mongolské jaky aj orlosupy, spálili sa na púšti Gobi a otužovali v jazere Bajkal. A na záver BAM road, jedna z najnebezpečnejších ciest sveta, kde vám adrenalín znovu a znovu vyráža dych a musíte sa spoľahnúť len sami na seba, hoci niekedy ani to nestačí. Expedícia, ktorá otestovala výdrž a trpezlivosť nielen posádky, ale aj jedného neobyčajného vozidla, 25-ročného Fordu Bronco, vám nedá vydýchnuť.
Plus jedno veľké knižné prekvapenie. Na festival prinesú svoj cestopis z tejto expedície ešte horúci z tlačiarne. Ako prví budete mať možnosť si ho zakúpiť a vychutnať si všetky zážitky a dobrodružstvá, aj tie, ktoré ešte nikomu nepovedali.

Na podujatí sa môžete tešiť aj na ÚPLNE NOVÝ CESTOPIS od Remišovcov.

facebook

Prezentácia je súčasťou 12. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 9. – 11. novembra 2018. Zobraziť celý program.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Neboli nájdené žiadne výsledky.

1 komentár. Pridať nový

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu