Viktor Varga – Z Karibiku do Patagónie

Sám naprieč Južnou Amerikou, na blind a bez plánu. Ak som náhodou v nejaký deň práve nevystúpil na šesťtisícovku v Bolívii, nekúpal sa s anakondami a piraňami v Ekvádore, neprešiel pešo 120 kilometrov v čílskych Andách, netancoval na kolumbijskej svadbe, nejedol morské prasiatko v Peru, alebo sa neprechádzal s tučniakmi v Argentíne, tak som si vymyslel hŕbu iných aktivít.

Top zážitok: So sáčkom koky a dvoma šúľkami dynamitu kilometer hlboko v bolívijskej bani.

Video

Má 29 rokov a pochádza z Gelnice. Stále ho niekam zaveje vietor, lebo sa rád zaviať nechá. Rád navštevuje netuctové destinácie ako Irán alebo Gruzínsko. V lete sa snaží behať po horách, neutopiť sa pri wakeboardingu a kitesurfingu, zimy zas trávi na lyžiach. V hudobnom playliste má azda všetko od vážnej hudby cez ľudovky až po indie a pop.

Prezentácia je súčasťou 11. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 9. – 11. marca 2018. Zobraziť celý program.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu