Miška Hlipalová – Nórske Lofoty – rozprávka severu

Nórsko, 8. najväčšia krajina Európy na Škandinávskom polostrove, má zhruba 4,8 mil. obyvateľov, z nich zhruba 10 % má zahraničný pôvod. K tomu všetkému aj nízka korupcia, super politika a skoro dokonalá verejná doprava. Verejne známe štatistiky však nezobrazujú celkový obraz krajiny, ktorá pri ceste na sever odhaľuje svoje kontrasty. Táto prednáška vás vezme na najkrajšie súostrovie ďaleko za polárnym kruhom. Dobyjeme Nordkapp a zažijeme skutočný život severanov.

Miška miluje dobrodružstvo a nevie dlho obsedieť na jednom mieste. Cestovanie ju napĺňa hlavne, keď môže objavovať skutočnú tvár krajiny, ochutnať tam tradičné jedlá a spoznať skutočný život. Sprevádza s CK VICTORY TRAVEL.

Prezentácia je súčasťou 11. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 9. – 11. marca 2018. Zobraziť celý program.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu