Etiópia – Juraj Bielčik

Etiópiu som navštívil počas mojej cesty naprieč Afrikou a ihneď som si ju zamiloval. Etiópia má z Afriky všetko a ešte viac. Pulzujúci nočný život v chaotickej Addis Abebe, staré kresťanské chrámy vytesané do skál v okolí Lalibely, Siemenské hory na severe s údoliami pripomínajúcimi Grand Canyon, horúce sírové pramene a bublajúce lávové jazero v Danakilskej nížine, zelené hory Bale Mountains na juhozápade a pôvodných obyvateľov s unikátnymi zvykmi a výzorom v South Omo Valley. Etiópiu pozná každý rastafarián a vedeli ste, že z Etiópie taktiež pochádza káva? Som človek, ktorý sa rád teší zo života. ? A k tomu patrí cestovanie – neuveriteľné zážitky s neuveriteľnými ľuďmi na neuveriteľných miestach. Vlastne uveriteľných, lebo naša Zem je naozaj taká krásna a pestrá. Behom posledných desiatich rokov som strávil niečo vyše štyroch rokov cestovaním po svete, pričom najdlhšia cesta – cesta okolo sveta – trvala 2 roky. Cesta naprieč Afrikou bola zatiaľ mojím posledným veľkým dlhšie trvajúcim dobrodružstvom.

Putovný festival Cestou necestou – jeseň 2015, Bratislava 06.11. – 08.11.2015 Prezentácia Juraja Bielčika “Etiópia” z druhého dňa festivalu (07.11.2015), v DK Ružinov v Bratislave.

, , , ,

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu