Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Jaroslav Staník – Stopom okolo sveta bez peňazí

14. septembra 2020 o 19:00 - 21:00

5€

Na naše prvé premietanie po dlhej dobe, v pondelok 14.9. do bratislavskej Nervosy príde Jaroslav Staník, ktorý sa rozhodol prejsť stopom okolo sveta bez peňazí. O svojej ceste napísal iba stručné: „Prešiel som stopom celý americký kontinent bez peňazí. Navštívil som úžasné miesta a stretol úžasných ľudí. Naučilo ma to že to najcennejšie čo v živote máme je náš čas.“ O to viac je zhorovrčivý :).

„Nebavilo ma žiť materiálny život a tak som vyrazil stopom a bez peňazí.“Jaroslav Staník je pôvodom Martinčan. Na svojej ceste prešiel viac ako 90.0000 kilometrov. Jeho cesty môžete sledovať na facebooku. Úryvok: Cestovateľ sa snaží posádke auta cestu čo najviac spríjemniť rozhovormi a dobrou náladou. Často sa mu za to ujde pozvánka na obed alebo aj prenocovanie. „Mnoho ľudí sa pýta, či mám rezervu niekde na účte. Správna odpoveď je, že nemám. Všetko, čo vlastním, bez problémov strčím do batoha a idem, kam chcem. Žijem prítomnosťou a nie minulosťou. Žijem teraz, nie zajtra. Žiť pre tento moment je oslobodzujúce,“ povedal v rozhovore.

Predpredaj máme limitovaný na 40 vstupeniek. Zatiaľ máme voľné miesto. Predpredaj sa končí hodinu pred začiatkom podujatia. Následne budú vstupenky dostupné na mieste za 6€. Prineste si prosím rúško. Ďakujeme

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
14. septembra 2020
Čas:
19:00 - 21:00
Cena:
5€
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,

Miesto udalosti

Kafe Nervosa
Zámocká 30
Bratislava, 81101 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map