Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
 • Táto event už prebehla.

Zvolen – Samoa a bláznivá India

27. januára od 18:00 do 21:00

7,00€
Srdečne vás opäť pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou v zvolenskom Dome kultúry ŽSR. Tešiť sa môžete na skvelú Mili a jej prednášku o nepoznanej perle Pacifiku – Samoi a s fotografom Gabom precestujeme bláznivú Indiu.

18:10 Milada – Mili Mundo – Konečná: Samoa, nepoznaná perla Pacifiku

Teleportujte sa so mnou do tisíce kilometrov vzdialeného raja na zemi zvaného Samoa. Prestopujeme spolu oba hlavné ostrovy, prespíme v malých drevených chatkách priamo na najkrajších plážach sveta, kde ochutnáme kokosy priamo z okolitých paliem, navštívime lávou zaliate dedinky, ale spoznáme aj tance a tradície dobrosrdečných miestnych ľudí.


  19:20 Gabo Antal – Bláznivá India

  Keď som sa ako fotograf rozhodoval, ktorú krajinu navštívim po štyroch mesiacoch na Islande, tak som si väčší kontrast nemohol ani vybrať. Z nádhernej prírody Islandu, kde som vodu mohol piť priamo z vodopádu, som sa ocitol v Dillí, kde som pre smog slnko nevidel niekoľko dní. Porozprávam vám o svojej šesťtýždennej ceste bláznivou Indiou, kde oslovenie „Helou máj frend!“ naberá úplne iný význam ako hocikde inde vo svete, kde vlakom prejdete za 2 eurá 900 kilometrov a nikdy na tú jazdu nezabudnete, kde indická siesta, je podstatne iná, ako tá španielska, a kde sa naučíte, že aj jemne pikantné jedlo vám zapáli oheň v ústach. Predstavím vám mestá a púšte Radžastánu, slumy a ľudí Maháraštry, pláže Goi, historické obydlia Karnataky a kanále úžasnej Keraly. No a nevynecháme ani zatiaľ neobjavený raj na zemi – Andamanské ostrovy. Pripútajte sa, bude to jazda! ?  

  Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 9€, alebo 5€ na druhú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

  Ak ste náš pravidelný návštevník a radi by ste si pozreli prezentácie, ktoré sme nahrali aj v iných mestách, odporúčame ročnú vstupenku s prístupom ku archívu k viac ako 100 prednáškam online. Máme varianty pre 1 osobu a aj pre 2 osoby.

  Details

  Date:
  27. januára
  Čas:
  18:00 do 21:00
  Cost:
  7,00€
  Event Kategória:
  Event Tags:

  Miesto podujatia

  Dom kultúry ŽSR Zvolen
  Sokolská 1704/69
  Zvolen, 960 01 Slovenská republika
  + Google Map

  Tickets

  The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
  Tickets are no longer available