Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Zvolen – Cestou necestou – Hakuna Matata, život lekárky v Afrike, bláznivé Thajsko s Filipom a cez 4000 km pacifickou hrebeňovkou

18. januára 2023 od 18:00 do 21:30

7,00€

Srdečne vás opäť pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou v zvolenskom Dome kultúry ŽSR. Tešiť sa môžete na inšpiratívne príbehy doktorky Moniky z Afriky, nevynecháme ani bláznivé Thajsko a s Ivkou prejdeme pešo cez 4000 km pacifickou hrebeňovkou.


18:00 Monika Paločková – Hakuna Matata

Keď sa pýtaš Boha: ,,Bože, kde si, že je na svete toľko chudoby?” Boh odpovedá: ,,A kde si Ty?” Som mladá lekárka, ktorú medicína zaviala do Burundi, Južného Sudánu, Kene či Albánska. Pomáhať tam, kde pomoc nie je. Vtipné, smutné, tragikomické, dramatické. Plné skutočnej radosti a naplnenia, sĺz smútku aj šťastia. Také boli 2 roky lekárky v divočine.


 

19:10 Filip Jánošík Lehotský – Jánošík na úteku v Thajsku

Za koľko predá thajská mama svojho syna gayovi? Čo si predstavujú mnísi, aby odolali prostitútkam? Naozaj Thajčanky vedia strieľať pingpongové loptičky vagínou? Koľko zarobí 10-ročný boxer za jeden zápas? Filip Jánošík opäť mapuje a spoznáva krajinu svojským spôsobom. 5 týždňov v Thajsku, počas ktorých žil s mníchmi v kláštore, 4 hodiny denne trénoval muay thai s domácimi boxermi a zistil, že Bangkok je naozaj mesto hriechu.

20:20 Ivka Smolková – Keď nevieš čo so životom, skús Pacifickú hrebeňovku

Príbeh o 4000+ kilometroch na pešo vyplnený horami, riekami, ľuďmi, jedlom, slzami, bolesťou, zúfalstvom, radosťou a všetkým možným na čo si len spomeniete. Prejdeme sa púšťou, skalnatými horami a sedlami, nekonečnými lesmi ale aj zhorenými časťami Kalifornie, Oregonu a Washingtonu.

Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 9€, alebo 5€ na poslednú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Details

Date:
18. januára 2023
Čas:
18:00 do 21:30
Cost:
7,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Dom kultúry ŽSR Zvolen
Sokolská 1704/69
Zvolen, 960 01 Slovenská republika
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available