Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Žilina – Srí Lanka a perla Pacifiku Samoa

6. februára od 18:00 do 20:30

8,00€
Srdečne vás opäť pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou v žilinskom klube Smer 77. Tešiť sa môžete na prednášku fotografa Gaba o rajskej Srí Lanke a s Mili sa vyberieme do nepoznanej perle Pacifiku – Samoi.

18:10 Gabo Antal – Rajská Srí Lanka

Srí Lanka bola označená ako najkrajší ostrov planéty už prvými európskymi objaviteľmi. Ja som ju navštívil po šiestich masochistických týždňoch v Indii a nielen preto som mal pocit, že som sa ocitol v raji na zemi. Prevediem vás nádhernými plážami ostrova Cejlón, prejdeme si treky s parádnymi výhľadmi, posvätné chrámy zapísané v zozname svetového dedičstva Unesco, pozorovať budeme divoké slony vo voľnej prírode, navštívime čajové plantáže, či najkrajšie záhrady sveta. Od domácich si prenajmeme ťuk-ťuk, cestovať budeme aj najpomalšími vlakmi a najplnšími autobusmi, kde neviete, či sa potíte vy, alebo na vás nalepená prísediaca pani, kde vám do rytmu bude donekonečna hrať Srí Lanská verzia Senzi TV a šofér sa bude snažiť prekonať všetky rýchlostné rekordy a zákony gravitácie. Ochutnáme najlepšie exotické ovocia, ale aj najštiplavejšie domáce jedlá, ale najmä vás presvedčím, že Srí Lanku aspoň raz za život treba navštíviť.


19:15 Milada – Mili Mundo – Konečná: Samoa, nepoznaná perla Pacifiku

Teleportujte sa so mnou do tisíce kilometrov vzdialeného raja na zemi zvaného Samoa. Prestopujeme spolu oba hlavné ostrovy, prespíme v malých drevených chatkách priamo na najkrajších plážach sveta, kde ochutnáme kokosy priamo z okolitých paliem, navštívime lávou zaliate dedinky, ale spoznáme aj tance a tradície dobrosrdečných miestnych ľudí.

Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 10€, alebo 6€ na druhú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Ak ste náš pravidelný návštevník a radi by ste si pozreli prezentácie, ktoré sme nahrali aj v iných mestách, odporúčame ročnú vstupenku s prístupom ku archívu k viac ako 100 prednáškam online. Máme varianty pre 1 osobu a aj pre 2 osoby.

Details

Date:
6. februára
Čas:
18:00 do 20:30
Cost:
8,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Smer 77
R. Zaymusa 72/8
Žilina, 01001 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available