Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Žilina – Cestou necestou – Nový Zéland – 4 mesiace, 4 krajiny Južnej Ameriky

3. mája 2023 od 19:00 do 22:00

7,00€

Láka ťa to mimo európy? Tak v tom prípade ťa potešíme dvoma cestovateľskými prednáškami z druhého konca zemegule. V prvej ťa Nana a Nika prevedú 4-mesačnou cestou po Južnej Amerike (Od Kolumbie, cez Ekvádor, Peru až po Bolíviu). V druhej ťa Zuzana prevedie všetkými možnými turistikami, športami a roadtripmi po Novom Zélande a takisto ti prezradí ako tu získať pracovné víza. Prednášky sa uskutočnia klube Smer 77 v Žiline.


19:00 Zuzana Sedláková: Nový Zéland

V prezentácii sa dozviete, ako získať working holiday víza na Nový Zéland, aké možnosti práce na Zélande s týmito vízami sú, plus tipy na lyžovanie, turistiku a roadtripy a rôzne úsmevné príbehy a zážitky.


 

20:30 Katarína Naništová a Nikola Kökényová – 4 mesiace, 4 krajiny Južnej Ameriky

Pojem digitálne nomádstvo je vo svete už zabehnutým trendom, no na Slovensku sa s ním ešte stále zoznamujeme. Možnosť pracovať odkiaľkoľvek na svete sme využili aj my. S jednosmernou letenkou sme pristáli v kolumbijskej Bogote bez jasného plánu. Vzniklo z toho 4 mesačné dobrodružstvo, počas ktorého prešli od Kolumbie, cez Ekvádor, Peru až do turistami málo navštevovanej Bolívie. Príďte spoznať tieto krajiny, ich špecifiká, rozdielnosť a atmosféru a inšpirujte sa cestami, ktoré môžete podniknúť aj vy. Ak nemáte odvahu vyraziť na vlastnú päsť, môžete vyraziť s nami. Prejdeme kokaínovým kráľovstvom – Medellínom, okolo najvyšších paliem na svete, pozrieme sa na ekvádorské vodopády a vulkány, peruánske Machu Picchu či jazero, kde sa narodilo Slnko.

 


Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 9€. Podujatie nájdete aj na našom Facebooku.

Details

Date:
3. mája 2023
Čas:
19:00 do 22:00
Cost:
7,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Smer 77
R. Zaymusa 72/8
Žilina, 01001 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available