Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Žilina – Cestou necestou – GR 221 na Mallorke a to najkrajšie z amerických Rockies

5. decembra 2023 od 18:00 do 21:00

8,00€

Srdečne vás opäť pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou v Žiline. Tešiť sa môžete na turistiku na Mallorke s Miloslavom Daníškom, ako aj na to najkrajšie z amerických Rockies (Wind River High Route, Yellowstone i Národný park Glacier).


18:00 Miloslav Daníšek – Mallorka – GR 221

GR221 na ostrove Mallorca, alebo aj cesta suchých kameňov z Port de Andratx do Port de Pollenca… 6 dní chôdze/187km, krásny trek na skok z Bratislavy a pár dní dovolenky ak máš chuť zažiť ako chutí LDT (long distance trail)… jeden deň nad oblakmi aj po krk v mori… pomarančovíky, avokádovníky, kozy a voda nad zlato…

19:30 Michal Knitl – Americké Rockies

To najlepšie zo severu amerických Rockies, kadiaľ vedie CDT – Continental Divide Trail. Na rozdiel od oficiálneho chodníka som si vybral alternatívne a náročnejšie chodníky, ktoré budete milovať.

  • Trojdňová túra cez pohodový Teton Crest Trail pod snehom.
  • Wind River High Route – túra, ktorá je právom považovaná za najkrajšiu v kontinentálnom USA okrem Aljašky, kde som často išiel po hrebeni so snehom, mimo chodníkov a iba s pomocou navigácie.
  • Yellowstone plný gejzírov
  • Glacier National Park s nádhernými horami, jazerami a medveďmi.

 

Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 10€, alebo 6€ na poslednú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Ak ste náš pravidelný návštevník a radi by ste si pozreli prezentácie, ktoré sme nahrali aj v iných mestách, odporúčame ročnú vstupenku s prístupom ku archívu k viac ako 100 prednáškam online. Máme varianty pre 1 osobu a aj pre 2 osoby.


PROJEKT JE SPOLUFINANCOVANÝ MESTOM ŽILINA

Details

Date:
5. decembra 2023
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
8,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Smer 77
R. Zaymusa 72/8
Žilina, 01001 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available