Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Trnava – Cestou necestou – Korzika:hory, more a drsná krása na GR20 a z Pakistanu do Indie

16. marca od 18:00 do 21:00

8,00€

S radosťou vás opäť pozývame na festival Cestou necestou do Trnavy. Domáca cestovateľka Tatiana nám porozpráva, čo všetko sa dá vidieť a hlavne zažiť na ostrove krásy-Korzike, kde absolvovala aj jeden z najdivokejších trailov Európy-GR 20 a  milovník indického subkontinentu Tomáš, nás prevedie mystickým Pakistanom a extrémne rozmanitou Indiou. Tešíme sa na tento zážitkami nabitý cestovateľský večer…


18:00 Tatiana Hadarova – Korzika: hory, more a drsná krása

Korzika, francúzky ostrov, ktorý má dve výstižné prezývky – hora v mori a ostrov krásy. To všetko je pravda, ale treba dodať, že príroda a krása tohto ostrova, rovnako ako aj jeho obyvatelia, vedia byť riadne drsní a život na tomto ostrove nebol vždy jednoduchý.
O tom ako sa najlepšie cestuje po Korzike, o jej nádherných zákutiach, ako sa žije s pravým Korzičanom a o GR20, vraj najdrsnejšej 180km dlhej diaľkovej túre Európy….To všetko(a nie len to) sa dozviete na tejto prezentácii….


19:15 prestávka

19:30 Tomáš Pastierik – Z Pakistanu do Indie

Alebo ju miluješ, alebo nenávidíš- známe indické klišé. Tomáš ale klišé nemá rád a presvedčí nás aj o tom, že Indiu(aj keď je to jeho srdcovka) viete kľudne milovať a nenávidieť v priebehu jednej hodiny, minúty, sekundy 🙂 Je to totiž silná zmes emócii, pocitov, chutí a vnemov, vo všetkých možných podobách. Pri svojej štvrtej návšteve tejto intenzívnej krajiny, sa rozhodol začať svoju púť už v susednom Pakistane. Kultúrny šok v pakistanskej metropole Karáči, autentické a mystické Sufíjske ceremónie v Sehwane, historické Lahore, nečakane napínavý prechod cez unikátnu hranicu Wagah a Tomášov výber toho naj čo môžete vidieť a hlavne zažiť v Indii. Toto rozhodne nebude iba o Taj Mahale! Budeme stopovať, strácať sa v džungli na ďalekom severo-východe krajiny, objavovať silu posvätných pútnických miest rôznych náboženstiev, v Meghalaye narazíme na  kmeň, kde ešte stále vládnu ženy, alebo sa v Himaláyach neplánovane stretneme s Dalajlámom.A to zďaleka nieje všetko..

 


Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 10€, alebo 6€ na poslednú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Details

Date:
16. marca
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
8,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Lighthouse Club Trnava
Bulharská 37
Trnava, Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available