Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Trenčín – Cestou necestou – Jordánsko od juhu na sever a od východu na západ, z Pakistanu do Indie-intenzívne a na vlastnú päsť!

28. marca 2023 od 18:00 do 21:00

6,00€

Po dlhšom čase opäť aj v Trenčíne.S radosťou vás pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou do Trenčianskej Sokolovne. Tešiť sa môžete na Martinove zážitky z fascinujúceho Jordánska a  Tomáš nás prevedie nečakane mystickým Pakistanom a ukáže to naj z jeho srdcovej Indie.


18:00 Martin Ďurkovič – Jordánsko od juhu na sever a od východu na západ

Jordánsko nie je len tá známa, vychytená dovolenková destinácia.Ak trochu zablúdite, nájdete tu nielen množstvo fascinujúcich pamiatok, ale aj úžasných a priateľských ľudí, vždy ochotných pomôcť.Martin nám porozpráva o všetkých jeho cestách do tejto púštnej krajiny a vysvetlí, prečo sa sem tak rád vracia…a že vraj bude aj pravá Jordánska svadba!


 

19:30 Tomáš Pastierik –  Z Pakistanu do Indie, intenzívne a na vlastnú päsť!

Alebo ju miluješ, alebo nenávidíš-aj takto o Indii hovoria luďia, ktorí ju navštívili.Tomáš patrí do tej prvej skupiny.India je jeho srdcovka a pri svojej štvrtej návšteve tejto intenzívnej krajiny, sa rozhodol začať svoju púť už v susednom Pakistane.Kultúrny šok v Karáči, autentické a mystické Sufíjske cerémonie v Sehwane, historické Lahore, napínavý prechod cez unikátnu hranicu Wagah a Tomášov výber toho naj čo môžete vidieť a hlavne zažiť v Indii.Toto rozhodne nebude iba o Taj Mahale!Budeme stopovať, strácať sa v džungli na ďalekom severo-východe krajiny, objavovať silu posvätných pútnickych miest, narazíme na  kmeň, kde ešte stále vládnu ženy, alebo navštívime tradičnú moslimskú rodinu.A to zďaleka nieje všetko..

 


Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 8€.Podujatie nájdete aj na Facebooku.

Details

Date:
28. marca 2023
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
6,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Sokolovňa pub
Mládežnícka-Štadion Sihoť
Trenčín, 911 01 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
0948 090 136

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available