Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Topoľčany – Cestou necestou – Nezvyčajné indické dediny, stopárske historky alebo ako spoznať svet dobrodružne

19. marca 2023 od 18:00 do 21:00

6,00€

S veľkou  radosťou vás pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou po prvý krát v topoľčianskom Retro café. Tešiť sa môžete na Petrove a Katkine zážitky z nezvyčajných Indických dedín a Šimon s Tomášom nás prevedú svetom s ich neuveriteľnými  stopárskymi príbehmi z rôznych kútov zemegule.


18:00 Peter Greša, Katarína Grešová – Nezvyčajné indické dediny

Peter a Katarína sú manželský pár, ktorý ma neobvyklú záľubu. Vydajte sa s nimi na cestu do odľahlých kútov Indie, kde zavítame do tých najnezvyčajnejších dedín. Navštívime napríklad tajomnú dedinu astrológov, alebo “hadích ľudí” zo starobylej kmeňovej komunity v južnej Indii. Z nej sa presunieme na sever do izolovaného regiónu mystických Himalájí, kde sa v dodnes praktizuje mnohomužstvo a každodenný život riadia dedinské božstvá. Ako sa žije v dedine, kde majú ženy niekoľkých manželov naraz? A to naozaj nieje všetko. Na tejto prezentácii nás čaká nejedno prekvapenie…


 

19:30 Tomáš Pastierik a Šimon Lieskovec –  Stopárske historky alebo ako spoznať svet dobrodružne

Od punku k dobrodružstvu.Ďaleká cesta dvoch kamarátov naprieč rokmi.Od nesmelej Európy, cez Áziu až po horúcu Afriku.Tak trochu životný príbeh, ale hlavne nespočetne zážitkov na stopárskych výletoch v rôznych kútoch sveta.Nepál,Gruzínsko, Arménsko, Irán, Stredná Ázia, India, Západná Afrika a ešte ďalej.A čo nám to všetko dalo,alebo nebodaj vzalo?

 


  Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 8€.Podujatie nájdete aj na facebooku.

Details

Date:
19. marca 2023
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
6,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Retro café & pub
Štúrova 4914/14
Topoľčany, 95501 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
0915 400 295

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available