Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Spišská Nová Ves – Cestou necestou – Stopom naprieč Madeirou za 10 dní – 4 mesiace, 4 krajiny Južnej Ameriky

15. apríla 2023 od 19:00 do 22:00

7,00€

Srdečne vás opäť pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou v Kantina PUBe v Spišskej Novej Vsi. Tešiť sa môžete na 10-dňovú stopovačku ostrovom večnej Jari – Madeirou a 4 mesačnou cestou po Južnej Amerike od Kolumbie po Bolíviu.

19:00 Stopom naprieč Madeirou za 10 dní

Plán je jasný. Prejsť portugalský ostrov, známy aj ako Ostrov večnej jari, stopom a vidieť čo najviac. Po pristátí lietadla v hlavnom meste Funchal prechádzame napešo dvoma najvyššími horami Madeiry, Pico Ruivo a Pico Areiro, s batohmi na pleciach a pokračujeme ďalej po pobreží doslova celého ostrova.

Stopli sme už turistov, starého pána, ktorý si sem prišiel užiť dôchodok ale aj Madeirčana, ktorý nerozumel anglicky a namiesto polhodiny cesty nás vozil dve hodiny stredom ostrova a pozval nás na tradičný madeirský nápoj Poncha. O 12-tej na obed. Bez raňajok. 😀

Napriek tomu, že celú cestu stopujeme, sme nevynechali ani jedno miesto, ktoré sme mali na zozname a minuli sme naozaj smiešnu sumu. Navyše, túto exotiku si môžete užiť po novom veľmi jednoducho s priamymi letmi už aj vy. O tom viac na prednáške 🙂


20:30 4 mesiace, 4 krajiny Južnej Ameriky

Pojem digitálne nomádstvo je vo svete už zabehnutým trendom, no na Slovensku sa s ním ešte stále zoznamujeme. Možnosť pracovať odkiaľkoľvek na svete sme využili aj my. S jednosmernou letenkou sme pristáli v kolumbijskej Bogote bez jasného plánu. Vzniklo z toho 4 mesačné dobrodružstvo, počas ktorého prešli od Kolumbie, cez Ekvádor, Peru až do turistami málo navštevovanej Bolívie. Príďte spoznať tieto krajiny, ich špecifiká, rozdielnosť a atmosféru a inšpirujte sa cestami, ktoré môžete podniknúť aj vy. Ak nemáte odvahu vyraziť na vlastnú päsť, môžete vyraziť s nami. Prejdeme kokaínovým kráľovstvom – Medellínom, okolo najvyšších paliem na svete, pozrieme sa na ekvádorské vodopády a vulkány, peruánske Machu Picchu či jazero, kde sa narodilo Slnko. 

Details

Date:
15. apríla 2023
Čas:
19:00 do 22:00
Cost:
7,00€
Event Kategória:

Miesto podujatia

Kantina Pub
Mlynská 2047/39, 052 01 Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves, Slovenská republika
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available