Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Ružomberok – Cestou necestou – Jemen a od Ekvádoru po Salvádor

24. januára od 18:00 do 21:00

8,00€ – 20,00€

Blízky východ alebo ďaleká Južná a Stredná Amerika? Počas jedného večera môžeš mať oboje. Najprv sa vyberieme do krajiny, o ktorej sa veľa nehovorí – do Yemenu, kde už desaťročia trvá občianska vojna. V druhej prezentácii ťa vezmeme s Mišom na 3 mesiace cez Južnú a Strednú Ameriku – od Ekvádoru až po Salvádor – hory, sopky a navštívime aj karneval. 


18:10 Jakub Hlaváč: Jemen – cesta krajinou, časom a kultúrou

O Jemene sa vo svete nehovorí a keď aj ano, tak nie v lichotivom obraze. Aký je život v extrémne konzervatívnej krajine kde desaťročia beží občianska vojna a odkiaľ aj teraz lietajú rakety na Izrael ? V kraijne, v ktorej má takmer každý zbraň a droga Qat je užívana a tolerovaná naprieč celou spoločnosťou? Aké je to cestovať krajinou kde turizmus neexistuje, nie su služby, ambasády ani informácie?

 


 

19:10 prestávka

19:20 Michal Knitl – Výstupy na sopky od Ekvádora až po El Salvádor

Neuveriteľných 100 dní v raji. Keď si spomeniem, čo sa mi podarilo za takú krátku dobu, znie to priam neuveriteľne. Výstupy na fotogenické Cayambe, Cotopaxi i Chimborazo, návšteva komunity pri Quite, hory i karneval v Kolumbii, sopky, jazerá, vodopády i kúpanie sa v Karibiku v Paname, Kostarike, Nikaragui a Salvádore. Viac ako 450 kilometrov na horách v 6 krajinách, ktoré stoja za návštevu.


 

Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 10€, alebo 6€ na poslednú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Nižšie nájdete normálnu vstupenku a taktiež vstupenku + 4 online prezentácie Michala Knitla o ceste v roku 2022, ktoré si môžete pozrieť 30 dní od zakúpenia. Je to jedinečná možnosť pozrieť si všetky 4 prezentácie, nakoľko nemám kapacitu odprezentovať všetky štyri témy vo vašom meste.

Details

Date:
24. januára
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
8,00€ – 20,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Kino Kultúra Ružomberok
A. Bernoláka 1
Ružomberok, Slovenská republika
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available