Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Poprad – Cestou Necestou – Kórea, Čína, Taiwan – 4 mesiace, 4 krajiny v Južnej Amerike

19. apríla 2023 od 19:00 do 22:00

7,00€

Rozmýšľaš či sa vybrať na východ alebo na západ? Po týchto prednáškach v tom budeš mať možno jasnejšie. V prvej ťa Nana a Nika prevedú 4-mesačnou cestou po Južnej Amerike (Od Kolumbie, cez Ekvádor, Peru až po Bolíviu). V tej druhej sa dozvieš o kultúrnych špecifikách východných krajín ako Južná Kórea, Taiwan či Čína prostredníctvom každodenných predmetov, ktoré miestni používajú. Varujeme ťa, bude to plné prekvapení a autenticity!


19:00 Katarína Naništová a Nikola Kökényová – 4 mesiace, 4 krajiny Južnej Ameriky

Pojem digitálne nomádstvo je vo svete už zabehnutým trendom, no na Slovensku sa s ním ešte stále zoznamujeme. Možnosť pracovať odkiaľkoľvek na svete sme využili aj my. S jednosmernou letenkou sme pristáli v kolumbijskej Bogote bez jasného plánu. Vzniklo z toho 4 mesačné dobrodružstvo, počas ktorého prešli od Kolumbie, cez Ekvádor, Peru až do turistami málo navštevovanej Bolívie. Príďte spoznať tieto krajiny, ich špecifiká, rozdielnosť a atmosféru a inšpirujte sa cestami, ktoré môžete podniknúť aj vy.

Ak nemáte odvahu vyraziť na vlastnú päsť, môžete vyraziť s nami. Prejdeme kokaínovým kráľovstvom – Medellínom, okolo najvyšších paliem na svete, pozrieme sa na ekvádorské vodopády a vulkány, peruánske Machu Picchu či jazero, kde sa narodilo Slnko.


 

20:30 Dominika Sakmárová: Kórea/ Čína /Taiwan

Čriepky a perličky zo života na Ďalekom východe – v Číne, Južnej Kórei a na Taiwane. Prostredníctvom každodenných scenérií a predmetov predstavím kultúrne špecifiká a zaujímavostí jednotlivých krajín.

 


Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 9€. Viac informácií o podujatí nájdete na našom Facebook evente.

Details

Date:
19. apríla 2023
Čas:
19:00 do 22:00
Cost:
7,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Kino Tatran
Námestie svätého Egídia 43/86
Poprad, 05801 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available