Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Piešťany – Cestou necestou – Únik do Čile a stopom do západnej Afriky

13. februára od 18:00 do 21:00

8,00€

S potešením vás opäť pozývame na cestovateľský večer do Piešťan.Tešiť sa môžete na Marekov únik do Čile a Tomáš nás prevedie svojou dobrodružnou stopárskou cestou do západnej Afriky. Spoznáte úchvatnú Čilskú prírodu s návodom ako si túto krajinu užiť intenzívne aj keď nemáte veľa času a po ceste do Afriky zablúdime napr. aj na legendárnu púť do Santiaga de Compostela. Prídite si s nami užiť večer plný zážitkov…


18:00 Marek Adamech – Z Patagónie do Atacamy: Únik do Čile

Cestovateľská prednáška o tom, ako s plnými ruksakmi kľučkovať medzi majestátnymi horami a jazerami NP Torres del Paine, ako objaviť jedinečnú krajinu soľných plání púšte Atacama a ako to všetko stihnúť za nekompromisne krátku 8-dňovú dovolenku. Jednoducho, ako na druhej strane sveta vyťažiť z minima maximum. Nenáročne náročný únik do Čile s tipmi pre cestovateľských začiatočníkov. Kopírovanie a vylepšenie prudko odporúčané.

 


 

19:15 prestávka

19:30 Tomáš Pastierik – Stopom do africkej Gambie

Stopom cez Európu a následne po piatich afrických krajinách. Občas dokonca viac krokom ako stopom(napr v Španielsku na púti do Santiaga de Compostela)…aj to je cestovateľské dobrodružstvo, o ktorom nám porozpráva Tomáš. S kamarátom takto prešli viac ako 8 tisíc kilometrov za 4 mesiace a spoznali pomerne intenzívne krajiny ako Maroko, Západná Sahara, Mauretánia, Senegal..až nakoniec neplánovane skončili v najmenšom africkom štáte-Gambia. Aké je to cestovať s palcom hore, batohom na chrbte, nemať silný plán ale namiesto toho silný pocit slobody? O tom všetkom sa dozviete práve na tejto prednáške… 🙂


Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 10€, alebo 6€ na poslednú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Details

Date:
13. februára
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
8,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

ŽiWell Kursalon
Beethovenova 5
Piešťany, 92101 Slovenská republika
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available