Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Nové Zámky – Cestou necestou – Vietnam a od Ekvádora po El Salvádor

30. októbra 2023 od 18:00 do 22:00

7,00€

Srdečne vás opäť pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou v Nových Zámkov. Tešiť sa môžete na zážitky Borisa a Niky o Vietname a o karnevale a horách v Južnej i Strednej Amerike.


18:00 Boris Kolev a Nikoleta Majorová – Na motorke Vietnamom

Po prvotných neúspechoch sme sa napokon s dvojdňovým omeškaním dostali do Ho Či Minovho mesta, kde začal náš 2 týždňový výlet naprieč Vietnamom. Najazdili sme na požičanej moto 3338 km. Navštívili sme zaujímavé pamiatky, pláže, múzeá ale aj najvyšší vrch Vietnamu.


19:15 Michal Knitl – Výstupy na sopky od Ekvádora až po El Salvádor

Neuveriteľných 100 dní v raji. Keď si spomeniem, čo sa mi podarilo za takú krátku dobu, znie to priam neuveriteľne. Výstupy na fotogenické Cayambe, Cotopaxi i Chimborazo, návšteva komunity pri Quite, hory i karneval v Kolumbii, sopky, jazerá, vodopády i kúpanie sa v Karibiku v Paname, Kostarike, Nikaragui a Salvádore. Viac ako 450 kilometrov na horách v 6 krajinách, ktoré stoja za návštevu.


 

Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 9€, alebo 5€ na poslednú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Details

Date:
30. októbra 2023
Čas:
18:00 do 22:00
Cost:
7,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Kino Mier – Nové Zámky
Námestie Györgya Széchényiho 9
Nové Zámky, 94001 Slovenská republika
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available