Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Nové Zámky – Cestou necestou – Na motorkách po Latinskej Amerike, z Pakistanu do Indie-intenzívne a na vlastnú päsť!

23. mája 2023 od 18:00 do 21:00

7,00€

Festival Cestou necestou posledný krát pred letnou pauzou v Nových Zámkoch! S radosťou vás pozývame na cestovateľský večer plný autentických príbehov z extrémne rozmanitých regiónov. Domáci dobrodruhovia Boris a Nikol nám ukážu ich jazdu po Strednej a Južnej Amerike a Tomáš nás prevedie mystickým Pakistanom a ukáže to naj z jeho srdcovej Indie.


18:00 Boris Kolev a Nikol Majorová – Na motorkách po Latinskej Amerike

Boris a Nikoleta sú pár, ktorý miluje cestovanie a nie úplne hociaké! Svet totiž najradšej spoznávajú na motorkách. Na mototrip sa začiatkom roka vybrali aj do vysnívanej Latinskej Ameriky, kde spoločne najazdili takmer 30 000 km a spoznali viac ako 15 štátov tejto divokej časti sveta. V priereze ich 4-mesačnej cesty sa dostaneme do Chile, Argentíny, Uruguaya, Paraguaya, Brazílie, Bolivie, Peru, Ecuádoru, Kolumbie, Panamy, Kostariky, Nikaraguy, Hondurasu, El Salvadoru, Guatemali, alebo Mexika. Prednáška teda bude doslova nabitá zážitkami, príbehmi, ale aj komplikáciami, ktoré takéto cestovanie tiež obnáša. Aj vy ste už na túto jazdu zvedavý?


 

19:30 Tomáš Pastierik –  Z Pakistanu do Indie, intenzívne a na vlastnú päsť!

Alebo ju miluješ, alebo nenávidíš-aj takto o Indii hovoria luďia, ktorí ju navštívili.Tomáš patrí do tej prvej skupiny.India je jeho srdcovka a pri svojej štvrtej návšteve tejto intenzívnej krajiny, sa rozhodol začať svoju púť už v susednom Pakistane. Kultúrny šok v Karáči, autentické a mystické Sufíjske cerémonie v Sehwane, historické Lahore, napínavý prechod cez unikátnu hranicu Wagah a Tomášov výber toho naj čo môžete vidieť a hlavne zažiť v Indii.Toto rozhodne nebude iba o Taj Mahale!Budeme stopovať, strácať sa v džungli na ďalekom severo-východe krajiny, objavovať silu posvätných pútnickych miest rôznych náboženstiev, v Meghalaye narazíme na  kmeň, kde ešte stále vládnu ženy, alebo sa v Himaláyach neplánovane stretneme s Dalajlámom.A to zďaleka nieje všetko..

 


Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 9€. Podujatie nájdete aj na Facebooku.

Details

Date:
23. mája 2023
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
7,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Kino Mier – Nové Zámky
Námestie Györgya Széchényiho 9
Nové Zámky, 94001 Slovenská republika
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available