Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Nové Mesto nad Váhom – Nový Zéland a Magický Island

6. decembra 2023 od 18:00 do 21:00

10,00€

Srdečne vás opäť pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou v hudobnom klube Blue Note v Novom Meste nad Váhom. Tešiť sa môžete na zážitky Mili z Nového Zélandu a s fotografom Gabom precestujeme krížom krážom magický Island.

18:10 Miladka Mili Mundo Konečná – Nespútaný Nový Zéland

Poďte sa previezť so mnou a mojou obytnou dodávkou 5 mesiacov naprieč Novým Zélandom. Prejdeme tisícky kilometrov nespútanou krajinou oboch zélandských ostrovov, kde nám na cestu budú mávať tisícky ovečiek. Budeme sa kúpať v ľadovcových jazerách plných krýh a vychutnávať si pritom pohľad na najvyššiu horu Mt. Cook.  V meste adrenalínu Queenstown si pri zoskoku padákom pozrieme hory Remarkables, prejdeme sa po Hobbitone, Mordore, ale aj po Hore osudu z Pána Prsteňov. S domácimi Maorami si zatancujeme ich tradičný vojnový tanec Haka, budeme pozorovať tučniaky, tulene a kŕmiť maličké kengury. Navštívime 12 národných parkov, ale vyskúšame aj náročné práce na kiwi farmách. Pripútajte sa, bude to nezabudnuteľná jazda!


19:40 Gabo Antal – Magický Island

Ako fotograf som vždy sníval o dychberúcich záberoch z krajiny ľadu a ohňa. Chcel som však spoznať Island z prvej ruky, nie len ten z turistických príručiek. Byť v bezprostrednom kontakte s domácimi a poznať ich mentalitu. A tak vám porozprávam, ako som sa zamestnal na Islande, precestoval ho krížom-krážom a zažil úžasné zážitky, aké sa inde zažiť nedajú.  Prezradím vám prečo si Islanďania myslia, že Slovensko, to je tam niekde, kde sa pije veľa vodky, prečo si pred rande Islanďania musia skontrolovať svoj rodokmeň, ponoríme sa do najlepších teplých prameňov, budeme pozorovať polárnu žiaru, stanovať pri vodopádoch, obídeme Island dodávkou, starou Yariskou, ale aj najväčšími džípmi prebrodíme divoké rieky a mnoho ďalších vtipných aj vážnych zaujímavostí.

Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 12€, alebo 7€ na poslednú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Details

Date:
6. decembra 2023
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
10,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Blue Note Jazz and Music Club
J.Hašku 18
Nové mesto nad Váhom, 91501 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available