Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Nitra – Cestou necestou – Stopárske historky, alebo ako spoznať svet dobrodružne

19. apríla 2023 od 19:00 do 21:00

6,00€
Cestou necestou sa vracia do Nitry! S radosťou vás pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou do Music a cafe v Nitre. Tešiť sa môžete na Tomášove a Šimonove stopárske zážitky, po ktorých bude nasledovať diskusia o stopovaní, low cost cestovaní a krajinách ktoré chalani týmto spôsobom spoznávali.

19:00 Tomáš Pastierik a Šimon Lieskovec – Stopárske historky alebo ako spoznať svet dobrodružne

Ďaleká cesta dvoch kamarátov naprieč rokmi.Od nesmelej Európy, cez Áziu až po horúcu Afriku.Tak trochu životný príbeh, ale hlavne nespočetne zážitkov na stopárskych výletoch v rôznych kútoch sveta. Nepál, Gruzínsko, Arménsko, Irán, Kazachstan, Kirgizsko, Tadžikistan, India, Západná Afrika a ešte ďalej.Chalani nám porozprávajú historky z výberu dvadsiatich krajín, ktoré spoločne precestovali hlavne stopom. Zistíme napríklad koľko litrov vína vypije priemerný  Gruzín, kde v Afrike prežíva otroctvo, že Grand Canyon nájdete aj v Kazachstane…alebo kde žijú tí najpohostinnejší ľudia na svete. Po prednáške otvorená diskusia o low cost cestovaní. 
Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 8€.Podujatie nájdete aj na Facebooku.

Details

Date:
19. apríla 2023
Čas:
19:00 do 21:00
Cost:
6,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Music a Cafe Nitra
Akademická 1/A
Nitra, Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available