Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Námestovo – Saudská Arábia a Faerské ostrovy

20. januára od 18:00 do 21:00

7,00€

Srdečne vás opäť pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou v námestovskom Kine Kultúra. Tešiť sa môžete na zážitky Silvie z tajomnej Saudskej Arábie a s fotografom Gabom navštívime rozprávkové Faerské ostrovy.


18:05 Silvia Holmíková – Saudská Arábia – tajomné kráľovstvo

Saudská Arábia patrí k cestovateľským svätým grálom. Hoci každoročne ju navštevujú milióny ľudí, sú to prevažne pútnici a biznismeni. Pre klasického cestovateľa bola Saudská Arábia mimo dosahu až do septembra 2019, keď sa Saudi otvorili svetu. Poďte sa so mnou pozrieť do tohto tajomného kráľovstva, o ktorom každý počul, ale nikto ho poriadne nevidel. Uvidíte fantastickú destináciu, ktorá má dve moria, zelené údolia, sopky, niekoľko púští, historické mestá, izolované kmene a k tomu všetkého je to kolíska Islamu.


 

19:15 Gabo Antal – Dychberúce Faerské ostrovy

Ako fotograf som vždy obdivoval krásu severských krajín. Dramatické počasie, nádherné fjordy, dychberúce útesy a zážitky, na ktoré do konca života nezabudnem. Predstavím vám ostrovy, kde žije viac oviec, ako ľudí, kde vám domáci naservírujú baranie gule, ako pochúťku na privítanie a prezradia, čo robia počas dlhých zimných večerov, povieme si, ako netradične oslavujú svoj národný deň, ale aj o tradícii lovenia veľrýb. Na týchto ostrovoch ide čas pomaly, cítil som sa tu ako v skanzene, všade zarastené domčeky, pobehujúce ovce, nádherné kopce a neskutočné túry. Faerské ostrovy som si zamiloval, hybajte sa na ne pozrieť so mnou a stavím sa, že aj pre vás to bude láska na celý život. 🙂

Details

Date:
20. januára
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
7,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Kino Kultúra Námestovo
Štefánikova 208/7
Námestovo, 029 01 Slovenská republika
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available