Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Martin – Cestou necestou – Yemen – cesta krajinou, časom a kultúrou – 4 mesiace, 4 krajiny Južnej Ameriky

4. mája 2023 od 19:00 do 22:00

7,00€

Blízky východ alebo ďaleká Južná Amerika? Počas jedného večera môžeš mať oboje. Najprv sa vyberieme s Nanou a Nikou na 4 mesiace do Južnej Ameriky, počnúc Kolumbiou, Ekvádorom a Peru, končiac Bolíviou. V druhej prezentácii ťa vezmeme do krajiny, o ktorej sa veľa nehovorí – do Yemenu, kde už desaťročia trvá občianska vojna.


19:00 Jakub Hlaváč: Yemen – cesta krajinou, časom a kultúrou

O Yemene sa vo svete nehovorí a málokto o tejto krajine vie niečo viac. Aký je život v extrémne konzervatívnej krajine kde desaťročia beží občianska vojna, kde má takmer každý zbraň a droga Qat je užívana a tolerovaná naprieč celou spoločnosťou? Aké je to cestovať krajinou kde turizmus neexistuje, nie su služby, ambasády ani informácie?


 

20:30 Katarína Naništová a Nikola Kökényová – 4 mesiace, 4 krajiny Južnej Ameriky

Pojem digitálne nomádstvo je vo svete už zabehnutým trendom, no na Slovensku sa s ním ešte stále zoznamujeme. Možnosť pracovať odkiaľkoľvek na svete sme využili aj my. S jednosmernou letenkou sme pristáli v kolumbijskej Bogote bez jasného plánu. Vzniklo z toho 4 mesačné dobrodružstvo, počas ktorého prešli od Kolumbie, cez Ekvádor, Peru až do turistami málo navštevovanej Bolívie. Príďte spoznať tieto krajiny, ich špecifiká, rozdielnosť a atmosféru a inšpirujte sa cestami, ktoré môžete podniknúť aj vy. Ak nemáte odvahu vyraziť na vlastnú päsť, môžete vyraziť s nami. Prejdeme kokaínovým kráľovstvom – Medellínom, okolo najvyšších paliem na svete, pozrieme sa na ekvádorské vodopády a vulkány, peruánske Machu Picchu či jazero, kde sa narodilo Slnko.

 


Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 9€. Podujatie nájdete aj na našom Facebooku.

Details

Date:
4. mája 2023
Čas:
19:00 do 22:00
Cost:
7,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Barmuseum
Malá Hora 2
Martin, 03601 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available