Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Lučenec – Cestou necestou – 16 rokov zážitkov z ciest fotografky Katky a dychberúce Faerské ostrovy

9. februára 2023 od 18:00 do 21:00

7,00€

Cestovateľský festival Cestou necestou opäť v lučeneckej Tančiarni a pivovare Franz. Tešiť sa môžete na príbehy jednej z najlepších slovenských fotografiek Katky z jej 16tich rokov na cestách a krajín ako Uganda, či Burkina Faso a Gabo nám predstaví mystické Faerské ostrovy.


18:00 Katka Líšková – 16 rokov s foťákom na cestách

Príbehy fotografky ocenenej mnohými cenami, vrátane Slovak Press Photo. Katka je jedna z našich najlepších fotografiek a zároveň jedna z najscestovanejších Sloveniek. Počas svojich 16tich rokov navštívila už takmer 100 krajín sveta a na našom festivale nám porozpráva o svojich najzaujímavejších zážitkoch, napríklad ako hľadala najznámejšieho fotografa v Burkine Faso, fotila reportáž o futbale v Ugande, rituály ekvádorskych domorodcov, alebo aj mayské mestá v guatemalskom pralese.


19:20 Gabo Antal – Dychberúce Faerské ostrovy

Ako fotograf som vždy obdivoval krásu severských krajín. Dramatické počasie, nádherné fjordy, dychberúce útesy a zážitky, na ktoré do konca života nezabudnem. Predstavím vám ostrovy, kde žije viac oviec, ako ľudí, kde vám domáci naservírujú baranie gule, ako pochúťku na privítanie a prezradia, čo robia počas dlhých zimných večeroch, povieme si, ako netradične oslavujú svoj národný deň, ale aj o tradícii lovenia veľrýb. 

Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 9€, alebo 5€ na poslednú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Details

Date:
9. februára 2023
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
7,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Tančiareň a pivovar Franz
Martina Rázusa 11
Lučenec, 984 01 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available