Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Liptovský Mikuláš – Cestou necestou – Sever Indie: Od Kašmíru po Varanasi a Laos: O prírode, ľuďoch a tajnej vojne

6. mája od 19:00 do 21:30

8,00€

Srdečne vás opäť pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou v Central Perku. V prvej prezentácii vás vezmeme na Sever Indie a v tej druhej do ešte stále menej známeho Laosu.


19:00 Nikola Kökényová a Katarína “Nana” Naništová – Sever Indie: Od Kašmíru po Varanasi

Čo si predstavíte, keď sa povie India? Smrad, kravy, špinu, masalu a preľudnené ulice? Ukážeme vám Indiu, kde nič z tohto nie je. Ukážeme vám Indiu, ktorá len nedávno zažívala vojenský konflikt. Indiu, ktorá sa podobá viac na Tibet či Nepál. Indiu s najvyššími priesmykmi sveta a malými dedinkami v Himalájach. Niekde tam sme sa rozhodli, že absolvujeme 200 hodinový jogový kurz. Na mieste, kde sa zrodila jóga. A po mesiaci sme naše pokojné mysle preverili v Delhí, v Agre a vo Varanasi – na tých miestach, ktoré si predstavíte, keď sa povie India. Tam kde je smrad, kravy, špina, masala a preľudnené ulice.


20:30 Nikola Kökényová a Katarína “Nana” Naništová – Laos: O prírode, ľuďoch a tajnej vojne 

Laos je pre tých, ktorí cestujú kvôli prírode. Vezmeme vás na rieku Mekong, na vápencové kopce a do temných jaskýň. Ukážeme vám kus kultúry a prezradíme, ako žijú miestni ľudia a čo všetko museli za posledné roky prekonať. Medzi inými aj konflikt, ktorý sa Laosu netýkal, no aj tak z krajiny urobil najbombardovanejšiu zem v histórii ľudstva. Cestu Laosom zakončíme na ostrovoch uprostred 12 najdlhšej rieky sveta. Pridajte sa na cestu do Laosu od severu až samotný juh.

Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 10€.

Podujatie nájdete aj na facebooku.

Details

Date:
6. mája
Čas:
19:00 do 21:30
Cost:
8,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Central Perk
1.mája 90/25
Liptovský Mikuláš, 03101 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available