Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Košice – Cestou necestou – Sever Indie: Od Kašmíru po Varanasi a 2-mesačné dobrovoľníctvo na Sri Lanke

29. apríla od 19:00 do 21:30

8,00€

Láka ťa to do Ázie? Tak v tom prípade ťa potešíme dvoma cestovateľskými prednáškami z tohto kontinentu.  V prvej ťa prevedieme Severom Indie: Od Kašmíru po Varanasi a v druhej s nami absolvuješ 2-mesačné dobrovoľníctvo na Sri Lanke. 


19:00 Katarína Naništová a Nikola Kökényová – Sever Indie: Od Kašmíru po Varanasi

Čo si predstavíte, keď sa povie India? Smrad, kravy, špinu, masalu a preľudnené ulice? Ukážeme vám Indiu, kde nič z tohto nie je. Ukážeme vám Indiu, ktorá len nedávno zažívala vojenský konflikt. Indiu, ktorá sa podobá viac na Tibet či Nepál. Indiu s najvyššími priesmykmi sveta a malými dedinkami v Himalájach. Niekde tam sme sa rozhodli, že absolvujeme 200 hodinový jogový kurz. Na mieste, kde sa zrodila jóga.

A po mesiaci sme naše pokojné mysle preverili v Delhí, v Agre a vo Varanasi – na tých miestach, ktoré si predstavíte, keď sa povie India. Tam kde je smrad, kravy, špina, masala a preľudnené ulice.


 

20:30 Katarína Naništová a Nikola Kökényová – 2-mesačné dobrovoľníctvo na Sri Lanke

Ako môže dopadnúť cestovanie, keď nemáte jasný cieľ? Napríklad tak, že skončíte na dva mesiace ako dobrovoľníci na Sri Lanke v hoteli priamo na pláži a predĺžite si tú víza. Dvakrát. Prezentácia nie len o dobrovoľníctve, ale aj Sri Lanke ako ostrove, ktorý ponúka všetko od pláží, surfu, cez turistiky, čajové plantáže, budhistické chrámy v jaskyniach či slonie safari. Prinesieme tipy pre cestovateľov aj pre tých, ktorých zaujíma dobrovoľníctvo.


 

Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia.

Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 10€.  

Viac informácií nájdete na našom Facebook evente. 

Details

Date:
29. apríla
Čas:
19:00 do 21:30
Cost:
8,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Kasárne Kulturpark Košice
Kukučínova 2, 040 01 Juh
Košice, Slovenská republika
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available