Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Brezno – Cestou necestou – Stopom naprieč Mexikom a bláznivé indické dobrodružstvo

23. januára 2023 od 18:00 do 21:00

6,00€

Srdečne vás opäť pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou v breznianskej Bombure. Tešiť sa môžete na dobrodružné cestovanie Kuba po Mexiku a bláznivé indické dobrodružstvo fotografa Gaba.


18:00 Jakub Datko – Naprieč Mexicom z Tijuany až do Cancúnu

Porozprávam vám zážitky z mojej sólo cesty po Mexiku, ako som prešiel z USA do Tijuany, cestu po západnom pobreží do Mazatlánu a hlavne moje stopovacie dobrodružstvo z Mazatlánu do Cancúnu, kde vás prevediem malými aj väčšími mestami. Prezradím vám aj moje dojmy z ľudí, ktorí ma viezli, ukážem piramídy v Teotihuacan a Cancúnske pláže.


19:10 Gabo Antal – Bláznivá India

Keď som sa ako fotograf rozhodoval, ktorú krajinu navštívim po štyroch mesiacoch na Islande, tak som si väčší kontrast nemohol ani vybrať. Z nádhernej prírody Islandu, kde som vodu mohol piť priamo z vodopádu, som sa ocitol v Dillí, kde som pre smog slnko nevidel niekoľko dní. Porozprávam vám o svojej šesťtýždennej ceste bláznivou Indiou, kde oslovenie „Helou máj frend!“ naberá úplne iný význam ako hocikde inde vo svete, kde vlakom prejdete za 2 eurá 900 kilometrov a nikdy na tú jazdu nezabudnete, kde indická siesta, je podstatne iná, ako tá španielska, a kde aj tofu môže chutiť ako jedlo. Predstavím vám mestá a púšte Radžastánu, slumy a ľudí Maháraštry, pláže Goi, historické obydlia Karnataky a kanále úžasnej Keraly. No a nevynecháme ani zatiaľ neobjavený raj na zemi – Andamanské ostrovy. Pripútajte sa, bude to jazda! 🙂

 


 


 

Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 8€, alebo 5€ na poslednú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Details

Date:
23. januára 2023
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
6,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Bombura NKP
Nám. M. R. Štefánika 16
Brezno, 97701 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available