Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Bratislava – Cestami necestami #47 – Novozélandská Te Araroa a hory od Ekvádora po El Salvador

16. októbra 2023 od 18:00 do 21:00

7,00€

Srdečne vás opäť pozývame na cestovateľské prezentácie Cestami necestami. Tentokrát si budete môcť vypočuť prezentácie o turistike na Novom Zélande a o horách Južnej a Strednej Ameriky.


18:00 Tomáš Černák – Te Araroa – novozélandské vertigo

3000 kilometrov naprieč Novým Zélandom? Na peši? Tebe šibe, kamarát. A tak sa jedného dňa stalo, že som sedel v lietadle na opačný koniec sveta odhodlaný prešľapať druhú krajinu na svete. Aké to bolo? Nekonečné pláže, brodenie nespútaných riek, splavovanie perejí, sopky, hory, zemetrasenie, tropická cyklóna, ovce a kravy, blato, týždne bez telefónneho signálu a neuveriteľná sloboda. Až sa mi z toho celého poriadne zatočila hlava! Až tak, že po mňa musela prísť záchranná služba.


19:15 Michal Knitl – Výstupy na sopky od Ekvádora až po El Salvádor

Neuveriteľných 100 dní v raji. Keď si spomeniem, čo sa mi podarilo za takú krátku dobu, znie to priam neuveriteľne. Výstupy na fotogenické Cayambe, Cotopaxi i Chimborazo, návšteva komunity pri Quite, hory i karneval v Kolumbii, sopky, jazerá, vodopády i kúpanie sa v Karibiku v Paname, Kostarike, Nikaragui a Salvádore. Viac ako 450 kilometrov na horách v 6 krajinách, ktoré stoja za návštevu.


 

Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 9€, alebo 5€ na poslednú prezentáciu. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Details

Date:
16. októbra 2023
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
7,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

SPACE UP | Coworking & Events
Záhradnícka 95
Bratislava, 81102 Slovakia (Slovak Republic)

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available