Barion Pixel
Nahrávam Podujatia
  • Táto event už prebehla.

Bánovce nad Bebravou – Cestou necestou – Cesta po krvavej značke(SNP-čka tak “trochu” netradične), stopárske historky alebo ako spoznať svet dobrodružne

26. marca 2023 od 18:00 do 21:00

6,00€

V Bánovciach sme sa dlhšie neukázali a kedže máme aj toto mesto radi, s radosťou vás pozývame na cestovateľský festival Cestou necestou po prvý krát v Bánovskej Ži:ve. Tešiť sa môžete na Tiborove punkové zážitky z cesty SNP a Šimon s Tomášom nás prevedú svetom s ich neuveriteľnými  stopárskymi príbehmi z rôznych kútov zemegule.


18:00 Tibor Navrátil – Cesta po krvavej značke (SNP-čka tak “trochu” netradične)

Malého nahnevaného vikinga vysadili v Duklianskom priesmyku a dostal 30 dní na to, aby sa preštrikoval takmer 800km až na sútok riek Dunaja a Moravy kde ho čakala loď.Tibor je punkáč a preto si ide svojou vlastnou cestou a robí veci inak. Či sa mu na najdlhšej slovenskej turistickej trase všetko podarilo a aké nástrahy na neho čakali, sa dozviete na prednáške-cesta po krvavej značke.


 

19:30 Tomáš Pastierik a Šimon Lieskovec –  Stopárske historky alebo ako spoznať svet dobrodružne

Od punku k dobrodružstvu.Ďaleká cesta dvoch kamarátov naprieč rokmi.Od nesmelej Európy, cez Áziu až po horúcu Afriku.Tak trochu životný príbeh, ale hlavne nespočetne zážitkov na stopárskych výletoch v rôznych kútoch sveta.Nepál,Gruzínsko, Arménsko, Irán, Stredná Ázia, India, Západná Afrika a ešte ďalej.A čo nám to všetko dalo,alebo nebodaj vzalo?

 


Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia. Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 8€. Podujatie nájdete aj na facebooku.

Details

Date:
26. marca 2023
Čas:
18:00 do 21:00
Cost:
6,00€
Event Kategória:
Event Tags:

Miesto podujatia

Ži:va-kultúrno komunitný priestor
Námestie Ľudovíta Štúra 6
Bánovce nad Bebravou, 95701 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
0950 594 791
View Miesto podujatia Website

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available