Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Cestovateľský festival Cestou necestou vo Zvolene

16. októbra 2019 o 18:00 - 21:30

6€

Najväčší cestovateľský festival Cestou necestou opäť vo zvolenskom dome kultúry ŽSR. Ako sa dá precestovať Thajsko za cenu dovolenky v Európe? Prečo sa Mišo rozhodol navštíviť Sýriu a nebál sa tam o život? A povieme si aj o tom, aké je to dať výpoveď v dobre platenej práci v Londýne a vydať sa na cestu mopedom nielen naprieč Škandináviou.

Program

18:00 Gabo Antal – Thajsko za cenu dovolenky v Európe

Precestovali sme destinácie ako Phuket, Phi-Phi Islands, James Bond Island, Krabi, Koh Samui a samozrejme Bangkok. Bývali sme od štvorhviezdičkových hotelov s infinity bazénom, až po kapsulové prespanie v hosteli. Vyskúšali sme najlepší thajský street food, ale zistili aj to, ako chutia chrobáky, lúčne koníky, alebo škorpióny 🙂 V parkoch sme naberali energiu pri cvičení s domácimi, ale vyskúšali sme aj búrlivý nočný život na najdivokejších párty uliciach v Bangkoku a na Phukete.

Prestávka 19:00-19:10

19:15 Michal Mihál – Sýria a Turecko 30-ročným karavanom

O tom, ako a prečo sme sa vybrali cez Turecko do Sýrie na starom Volkswagene… Aká bola Sýria pred vojnou, čo hovorili ľudia na diktatúru a či nás tam chceli všetci pozabíjať (nechceli ;)… Ako bolo v púšti a ako vyzerali pamiatky, ktoré už dnes nestoja…

Prestávka 20:15-20:25

20:30 Tomáš Griger – Škandinávia na červenom skútri

Dve letá, t.j. dva polárne dni života nad polárnym kruhom. Mojim dopravným prostriedkom bola červená Vespa zvaná Malina, domovom krásne fjordy nórskeho pobrežia, severské lesy i kamenistá tundra. Pozrieme sa do najodľahlejších oblastí nášho kontinentu za hranicami každodenného ruchu a zhonu, do kráľovstva sobov a polnočného slnka.

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
16. októbra 2019
Čas:
18:00 - 21:30
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Dom kultúry ŽSR Zvolen
Sokolská 1704/69
Zvolen, 960 01 Slovenská republika
+ Google Map

Organizátor

OZ Cestou necestou
Menu