Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

VYPREDANÉ! Cestovateľský festival Cestou necestou v Žiline

11. októbra 2019 o 18:00 - 22:00

6€

Prvé podujatie jesennej šnúry festivalu a to v žilinskej Staničke!

9 mesiacov prežijeme v dodávke a hrou na gitare pocestujeme od Aljašky po Mexiko. S Milom sa prejdeme 170km cez najkrajšie výhľady okolo Mt. Blancu, ale aj ďalšia šialená jazda Miša Tlelku na Pamír.

18:00 Milo Daníšek – Tour du Mont Blanc

Jeden z najkrajších európskych trailov, 170 km dlhý turistický chodník okolo masívu Mont Blanc, nádherné výhľady na najvyšší vrchol Európy zo všetkých jeho strán. 10 dní peši cez prekrásnu alpskú prírodu Švajčiarska, Francúzska a Talianska…

19:10 – 19:20 prestávka

19:20 Radovan Hanko – Dobrodružstvo začína tam, kde končí komfortná zóna

Práca ITčkára na Slovensku ma prestala baviť, tak som dal výpoveď a odišiel do Kanadského Vancouveru bez akéhokoľvek plánu alebo zázemia. Po dvoch mesiacoch manuálnych prác som sa začal živiť ako busker (street performer) na Granville islande vo Vancouvery. Chcel som cestovať, tak som kúpil som dodávku, prestaval ju na camper Van a prežil som v nej ďalších 9 mesiacov. Precestoval som celé západné pobrežie od Aljašky až po Mexiko. Na cestách som s gitarou písal piesne, ktoré momentálne nahrávam na album v Bratislave, ktoré si aj zahráme.

20:20 – 20:35 prestávka

20:35 Michal Tlelka – Uzbekistan a Tadžikistan

Zaži skutočné priateľstvo. Tento nápis nás vítal na Tadžikistanských hraniciach. Je to len fráza, alebo fakt? Sú tu ľudia naozaj takí priateľskí ?
Príďte sa presvedčiť o tom, prečo mi práve táto časť sveta prirástla neuveriteľne k srdcu a prečo to bol jeden z top výletov, aké som na svete zažil. Bude to dobrodušnejšie, ako si viete predstaviť..

facebook

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
11. októbra 2019
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Stanica Žilina-Záriečie
Závodská cesta 3
Žilina, 01001 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Menu