Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

VYPREDANÉ!!! Cestovateľský festival Cestou necestou v Žiline

6. marca 2019 o 18:00 - 22:00

6€

Festival Cestou necestou v žilinskej Stanici.

Tešiť sa môžeš na Dávida Vargu s jeho tripom cez JV Áziu a úchvatné prírodné scenérie z vtáčej perspektívy, či pomalé životné tempo laoského vidieka, ikonu Kysúc – Michala Tlelku s ďalším šialeným výletom do Kazachstanu, či Filipa Lehotského a jeho útek do Nepálu.

18:00 Filip Jánošík Lehotský – Jánošík na úteku: Nepál

O tom ako som sa rozišiel, dal výpoveď a utiekol sám do nepálskych Himalájí na mesiac. Absolvoval som Annapurna circuit (+ Tchilicho lake) za 15 dní a sprievodca, ktorého som zatracoval mi napokon zachránil život.

BLOG

INSTAGRAM

Facebook

19:10 – 19:20 prestávka

19:20 Michal Tlelka – Keď sa na Pohode nezobudíš v stane, ale v Kazachstane

Rovno z Pohody sme sa v noci vybrali na trip do Strednej Ázie. Tri nezabudnuteľné týždne v Kazachstane a Kirgizsku. Bez plánu, bez veľkej batožiny, skoro bez peňazí, len s veľkou chuťou zažiť naozajstné dobrodružstvo. Obrovské jazerá, púšte, kaňony, skvelí ľudia. Bolo všetko a možno ešte aj viac.

Facebook

20:20 – 20:35 prestávka

20:35 Dávid Varga – LAOS, THAJSKO a KAMBODŽA – rýchlikom za 3 týždne

Pestrá mozaika kultúr, úžasných prírodných krás, zaujímavých ľudí, a navyše s odpočinkom pri mori …

Navštívime spolu nočné trhy Bangkoku, vykúpeme sa v teplom Thajskom zálive na málo známom rajskom ostrove “KoKut”, očarí nás úchvatné prírodné scenérie a pomalé životné tempo laoského vidieka a v závere sa prejdeme obrím a veľkolepým chrámovým komplexom Angkor Wat.

K tomu pridáme ešte zážitky z 3 dní v korune laoského pralesu, ktorú sme obývali spolu so vzácnymi gibony, a v ktorej sme podobne ako oni aj spali.

No a nesmieme zabudnúť na miestnu kuchyňu – Khao Soy, Pad Thai, Thom Kha Gai, Thom Yun Sun, Genga Khíjau wan Gai (zelené kari) alebo Mango Sticky Rice!

A ako sme toto všetko zvládli iba za cca 3 týždne? Čo určite nevynechať a čo nás prekvapilo? Ak sa oplatí požičať motorka? Čo všetko je potrebné naplánovať a v čom naopak improvizovať? Ako vyzerá miestna krajina z vtáčej perspektívy a kamery Drone?

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
6. marca 2019
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Stanica Žilina-Záriečie
Závodská cesta 3
Žilina, 01001 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Menu