Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Cestovateľský festival Cestou necestou v Žiari nad Hronom

3. marca o 18:00 - 21:00

5€

Cestovateľský festival Cestou necestou prvý krát v priestoroch mestského kultúrneho centra v Žiari nad Hronom.

Aké je to precestovať tisícky kilometrov ako sólo cestovateľka cez Strednú Ameriku, ale aj mega vtipný cestovateľský stand up s Filipom a jeho zážitkami z Thajska.

Program

18:00 Milada Konečná – Sama naprieč Strednou Amerikou

Mili začala svoje dobrodružstvá v Strednej Amerike Panamou. Odtiaľ sa presunula bádať krásy zelenej Kostariky, kde chvíľku pracovala ako dobrovoľníčka. Boardovanie sopky v Nikarague, kde sa nechtiac zaplietla do sporu s lokálnou políciou. Za pomoci miestneho rybára sa dostala z Hondurasu až do Salvadoru, kde stopovala s miestnymi. V Guatemale pozorovala vybuchujúcu sopku Volcán de Fuego a kvôli incidentu v pralese skončila v nemocnici. No a v Mexiku si už dopriala vytúžený relax pri Karibskom mori. Mili vám vyrozpráva ako sama zdolala nástrahy Strednej Ameriky a prežila nezabudnuteľné zážitky. A to všetko aj vďaka couchsurfingu a pomoci miestnych ľudí.

19:15 – 19:30 prestávka

19:30 Filip Lehotský – “Jánošík” na úteku v Thajsku

Za koľko predá thajská mama svojho syna gayovi? Čo si predstavujú mnísi, aby odolali prostitútkam? Naozaj Thajčanky vedia strieľať pingpongové loptičky vagínou? Koľko zarobí 10-ročný boxer za jeden zápas? Filip Jánošík opäť mapuje a spoznáva krajinu svojským spôsobom. Práve v Thajsku trávi 5 týždňov, počas ktorých žil s mníchmi v kláštore, 4 hodiny denne trénoval muay thai s domácimi boxermi a zistil, že Bangkok je naozaj mesto hriechu. Ak Coronavirus dopraje, Filip sa vráti o všetkom porozprávať a… ako vždy… nevynechá nič. Jeden z našich najvtipnejších prezentujúcich nenechá ani jedno oko suché! 🙂

Vstupenky

Dostupné vstupenky: 68
Vstupenka ŽNH - 03.03.20205,00 

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Podrobnosti

Dátum:
3. marca
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
5€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Mestské kultúrne centrum Žiar nad Hronom
Slovenského národného povstania 119
Žiar nad Hronom, 96501 Slovenská republika

Organizátor

OZ Cestou necestou
Menu