Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Za bubnami do Guiney + Papuánske srdce

23. novembra o 18:00 - 29. novembra o 23:30

5€ - 26€

Nie je Guinea ako Guinea. Danko z hudobnej kapely Jamadan vás prevedie svojou cestou plnou entuziazmu za bubnami do africkej Guiney. S Mišom sa vydáte na štvormesačnú cestu po Indonézii (Jáva, Sulawesi, Západná Papua) a Papue-Novej Guinei.

Vstupenky nájdete celkom dole na tejto stránke.

Michal Knitl – Papuánske srdce (Indonézia a Papua-Nová Guinea)

Jedinečná cesta do vnútrozemia ostrova Nová Guinea. Šesť týždňov v divokej Papue-Novej Guinei so štyrmi výstupmi s domácimi na hory vysoké nad 3500 metrov, vrátane toho najvyššieho, Mt. Wilhelm (4509 metrov). Prečo s domácimi? Papua-Nová Guinea je celkom iný svet. Ešte pred 100 rokmi tam bieli ľudia neboli a samých vás nikam nepustia. Okrem toho sa pozrieme aj do indonézskej časti ostrova Nová Guinea, kde sa pokúsime nájsť ľudí žijúcich na stromoch a podnikneme 4-dňovú túru pod Trikoru. Preskúmame aj Sulawesi a budeme šnorchlovať v raji na zemi, v Raja Ampat.

Dĺžka dokumentu: 77 minút

O zážitkoch si môžete prečítať aj v tlačenom cestopise Papuánske srdce.

Daniel Makovický – Za bubnami do Guiney (Afrika)

Strávili sme mesiac v Guinei, západnej Afrike, aby sme sa zdokonalili v hre na bubny a zažili miestnu hudbu takú, aká je. Porozprávame o živote s majstrom hry na djembé Bolokadom Condé a jeho rodinou a priblížime atmosféru hlavného mesta Conakry i cestovania do vzdialených dedín bez moderných výdobytkov. Okrem fotografií a videí umocníme zážitok z rozprávania aj živou ukážkou hry na tradičné hudobné nástroje Guinei.

Dĺžka prezentácie: 48 minút

Daniel Makovický je milovník afrických bubnov a africkej hudby. Vyše 15 rokov hrá na bubon djembé a je umeleckým vedúcim zoskupenia Jamadan, vedie bubenícke workshopy. Nie je typickým zapáleným cestovateľom, no na svoj prvý kontakt s hudobnou Afrikou sa dlho pripravoval. Pracuje ako lektor anglického jazyka a prekladateľ.

Ako bude fungovať online prednáška? Čítajte pozorne 🙂

  • Po úspešnej kúpe vstupenky uvidíte, že súčasťou kúpy je dokument. V ňom link na stránku, kde 5-10 minút pred časom premietania (teda medzi 17:50-18:00) dopíšeme heslo, vďaka ktorému otvoríte video. Tento link si uložte a potom, kedykoľvek po 18:00 sa môžete pripojiť a pozerať. Ak nestíhate byť načas za počítačom, nevadí. Prezentácia bude online až do doby, ako je uvedené na stránke podujatia.
  • Kód a prístupové údaje vám prídu aj emailom. V emaile ich nájdete na tomto mieste.
  • Videá máme zatiaľ natočené v predstihu a prístup k nim bude kedykoľvek počas stanovenej doby. Počas celého týždňa môžete písať otázky pre prezentujúceho. Odpovede prezentujúcich Vám zašleme po ich zodpovedaní, či už vo forme textu, audio alebo video súboru (link na kladenie otázok nájdete spolu s linkom pre video).
  • Ak by vám čokoľvek nešlo, píšte nám prosím na info@cestounecestou.sk.

Vstupenky

Dostupné vstupenky: Unlimited
Online prednáška - Za bubnami do Guiney5,00 

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Dostupné vstupenky: Unlimited
Online prednáška - Papuánske srdce5,00 

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Dostupné vstupenky: Unlimited
Online prednášky - Za bubnami do Guiney + Papuánske srdce8,00 

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Dostupné vstupenky: Unlimited
Obe prednášky + cestopis Papuánske srdce16,00 Cena je vrátane poštovného na Slovensko i v Českej republike

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Dostupné vstupenky: Unlimited
Obe prednášky + cestopis Papuánske srdce + cestopis Pacifická hrebeňovka26,00 Obe prednášky + 2 cestopisy Michala Knitla vrátane poštovného na 1 adresu na Slovensko alebo v Českej republike. Ak by ste chceli poslať do inej krajiny, prosím, napíšte nám a zistíme cenu poštovného.

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Podrobnosti

Začiatok:
23. novembra o 18:00
Koniec:
29. novembra o 23:30
Cena:
5€ - 26€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online prednáška
Menu