Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Cestovateľský festival Cestou necestou v Trenčíne

16. mája 2019 o 18:00 - 21:30

6€

Cestovateľský festival Cestou necestou v trenčianskom Piano Clube s parádnym programom od našich najlepších prezentujúcich v tomto roku. Skvelý fotograf Tomáš sa podelí so svojimi dychberúcimi zábermi a zážitkami z Nového Zélandu, mega vtipný Rudo nám porozpráva aké je to cestovať Európou na starom pionieri a navštívime aj nádhernú perlu Afriky Ugandu a jej ohrozené horské gorily. Vstupenky čoskoro.

Program

18:00 Tomáš Gríger – Za krásami Nového Zélandu

Tomáš nás prevedie naprieč celým Novým Zélandom a ukáže nám niektoré z najkrajších miest tejto očarujúcej ostrovnej krajiny. Jeho letecké zábery nás vynesú do výšok a jeho časozbery nás prenesú magickými dňami a nocami v priebehu pár chvíľ. Na túto prednášku si nenoste žiadne problémy a starosti všedných dní. Nebudete ich potrebovať.

19:00 – 19:10 prestávka

19:10 Rudolf Tisovský – 14 štatov Európy na Pionieri

Neskutočne vtipná prezentácia motorkára Ruda, ktorý na starom, 45 ročnom Pionieri vyrobenom v Považských strojárňach, vyrazil na cestu po Európe.
Ako sám Rudo hovorí – „ak chcete cestovať, nehľadajte si veľa dôvodov, prečo to nejde, jednoducho vyrazte. Porozprávam vám aj o tom, ako na cestu pripraviť takúto starú motorku a čo všetko sa nabaliť na 8500 km cestami necestami. Ukážem, aké zaujímavé miesta som navštívil, kde všade som kempoval a uvidíte aj to, ako vyzerá život motorizovaného „bezdomovca“.

20:10 – 20:20 prestávka

20:20 Marek Chomist – Uganda, perla Afriky

Je ťažké slovami opísať krásu srdca rovníkovej Afriky, dych berúcu Ugandu! Magickosť tejto krajiny spočíva v neuveriteľnej rozmanitosti živočíšnej ríše,v pestrej škále rastlinných druhov pokrývajúcich savanu, tropické pralesy, sopky a v neposlednom rade taktiež z veľhôr ktorých štíty sú celoročne pokryté ľadovcom.
Idylická atmosféra slnkom zaliatej savany zo stádami slonov, žiráf, antilop a byvolov je dokonale doplnená majestátnym revom levov a škrekotom hyen. Pozorovanie najväčšieho a zároveň najvzácnejšieho ľudoopa, horských goríl, je naveky zapísané v knihe môjho života. Vitajte v perle Afriky, kde pred tisícročiami zastal čas, vitajte v Ugande!

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
16. mája 2019
Čas:
18:00 - 21:30
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Piano Club
Pod Sokolice 12
Trenčín, 91101 Slovenská republika

Organizátor

OZ Cestou necestou
Menu