Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Cestovateľský festival Cestou necestou v Spišskej Novej Vsi

8. marca o 17:00 - 20:00

5€

Cestovateľský festival Cestou necestou prvý krát v priestoroch Broadway Pubu v Spišskej novej Vsi.

Prezradíme ako sa cestuje po Indii a nádherných Andamanských ostrovoch a Filip nás rozosmeje svojimi brutálne úprimnými a vtipnými zážitkami z Thajska.

Program
Gabo India

17:00 Gabo Antal – Čarovná India – cestovateľský masochizmus alebo dokonalá destinácia?

Keď som sa ako fotograf rozhodoval, ktorú krajinu navštívim po troch mesiacoch na Islande, tak som si väčší kontrast nemohol ani vybrať. Z nádhernej prírody Islandu, kde som vodu mohol piť priamo z vodopádu, som sa ocitol v Dillí, kde som pre smog slnko nevidel niekoľko dní. Porozprávam vám o svojej šesťtýždennej ceste bláznivou Indiou, kde oslovenie „Helou máj frend!“ naberá úplne iný význam ako hocikde inde vo svete, kde vlakom prejdete za 2 eurá 900 kilometrov a nikdy na tú jazdu nezabudnete a kde aj tofu môže chutiť ako jedlo. Predstavím vám mestá Radžastánu, pláže Goi, kanále úžasnej Keraly a navštívime aj zatiaľ neobjavený raj na zemi – Andamanské ostrovy.

18:00 – 18:15 prestávka

18:15 Filip Lehotský – “Jánošík” na úteku v Thajsku

Za koľko predá thajská mama svojho syna gayovi? Čo si predstavujú mnísi, aby odolali prostitútkam? Naozaj Thajčanky vedia strieľať pingpongové loptičky vagínou? Koľko zarobí 10-ročný boxer za jeden zápas? Filip Jánošík opäť mapuje a spoznáva krajinu svojským spôsobom. Práve v Thajsku trávi 5 týždňov, počas ktorých žil s mníchmi v kláštore, 4 hodiny denne trénoval muay thai s domácimi boxermi a zistil, že Bangkok je naozaj mesto hriechu. Ak Coronavirus dopraje, Filip sa vráti o všetkom porozprávať a… ako vždy… nevynechá nič. Jeden z našich najvtipnejších prezentujúcich nenechá ani jedno oko suché! 🙂

Vstupenky

Dostupné vstupenky: 46
Vstupenka SNV - 8.3.20205,00 

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Podrobnosti

Dátum:
8. marca
Čas:
17:00 - 20:00
Cena:
5€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Broadway Pub
Zimná 42
Spišská Nová Ves, 052 01

Organizátor

OZ Cestou necestou
Menu