Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Cestovateľský festival Cestou necestou v Prešove

19. marca o 18:30 - 21:45

6€

Cestovateľský festival Cestou necestou v prešovskom klube Wave.

Posledná časť trilógie “NÁROČNÝCH” Košičanov na starom mercedese – Ázia 3, ale aj 8 mesačná šialená cesta bez koruny na transport, či ubytovanie – stopovanie lodí, na nákladných vlakoch, či pešo krížom 40 000km cez celú Ameriku!

Program

18:30 Amin Nakhlé – 40000 km naprieč Amerikou

Prepotené ponožky, deravé tričká, nedostatok spánku, dlhé kroky, krátke jazdy, spálené ruky, alkoholom nasýtený pot, sprchy v mestských fontánach, nohavice praté v pozostatkoch doby ľadovej, kvalitný čas s mliečnou dráhou, nelegálne prekročené hranice, 8 mesiacov bez stanu a strechy nad hlavou, 40 000km naprieč americkým kontinentom bez koruny na transport alebo ubytovanie. Stopom, nákladnými vlakmi, jachtami a hlavne pešo. Príď si vypočuť, ako Amin strieľal zo zbrane na Aljaške, Mexiko nelegálne prešiel na nákladných vlakoch s deťmi kartelu, stopol loď cez Karibik, pohneval si pouličných policajtov v Kolumbií a spoznal južnú Ameriku bez zastávky pri svetových divoch alebo pamiatkach.

19:50 – 20:10 prestávka

20:10 “NÁROČNÍ” Matej Biľ a Zoltán Ďurčík – Azia III – Rally z Myšle na Elbrus unlimited und unplugged

Ideme na Elbrus? Jasnééé. Ale teraz vážne! Jasnééé. Plné auto. Fakt? A stačí to? Ta čo si, dáme aj toten Damavand, čo sme tam raz zamrzli a cestou domov aj Ararat. Ten je nižší. Tam aj vypijeme.
O pár týždňov: Miška, nemáš rada turistiku? Mám. A kde si už bola? Zádiel, Štós. A Elbrus nejdeš? Nechce sa nám dvom ísť. A to je kde? Kabardsko-Balkarsko. Fajne, lebo Afganistan nemám rada.
Tak sme šli, štyria. A vypili už v Košicoch.
PS: Miška v Zádieli a Štóse nikdy nebola.

facebook

Vstupenky

Dostupné vstupenky: 60
19.3.2020 Prešov - vstupenka6,00 Vstupenka na podujatie. Predpredaj končí 2hodiny pred jeho začiatkom. Po tomto termíne bude možné kúpiť lístky aj na mieste za cenu 6 EUR asi 45 minút pred jeho začiatkom.

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Podrobnosti

Dátum:
19. marca
Čas:
18:30 - 21:45
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Wave
Hlavná 121
Prešov, 08001 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Menu