Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

NOVÝ TERMÍN ČOSKORO! Cestovateľský festival Cestou necestou v Prešove

1. septembra o 18:30 - 11. septembra o 21:45

6€

PODUJATIE 19.3.2020 v PO  z dôvodu  rozhodnutia krízového štábu vo veci ZÁKAZU ORGANIZOVANIA AKÝCHKOĽVEK KULTÚRNYCH, ŠPORTOVÝCH, ČI INÝCH SPOLOČENSKÝCH PODUJATÍ NA CELOM ÚZEMÍ SR BOLO DOČASNE ZRUŠENÉ!

PRACUJEME NA NÁHRADNOM TERMÍNE, KTORÝ VERÍME, ŽE BUDE ZNÁMY ČO NAJSKôR.

PROSÍM SLEDUJTE NÁŠ WEB, ALEBO FACEBOOK O AKTUÁLNEJ SITUÁCIÍ!

Cestovateľský festival Cestou necestou v prešovskom klube Wave.

Posledná časť trilógie “NÁROČNÝCH” Košičanov na starom mercedese – Ázia 3, ale aj 8 mesačná šialená cesta bez koruny na transport, či ubytovanie – stopovanie lodí, na nákladných vlakoch, či pešo krížom 40 000km cez celú Ameriku!

Program

18:30 Amin Nakhlé – 40000 km naprieč Amerikou

Prepotené ponožky, deravé tričká, nedostatok spánku, dlhé kroky, krátke jazdy, spálené ruky, alkoholom nasýtený pot, sprchy v mestských fontánach, nohavice praté v pozostatkoch doby ľadovej, kvalitný čas s mliečnou dráhou, nelegálne prekročené hranice, 8 mesiacov bez stanu a strechy nad hlavou, 40 000km naprieč americkým kontinentom bez koruny na transport alebo ubytovanie. Stopom, nákladnými vlakmi, jachtami a hlavne pešo. Príď si vypočuť, ako Amin strieľal zo zbrane na Aljaške, Mexiko nelegálne prešiel na nákladných vlakoch s deťmi kartelu, stopol loď cez Karibik, pohneval si pouličných policajtov v Kolumbií a spoznal južnú Ameriku bez zastávky pri svetových divoch alebo pamiatkach.

19:50 – 20:10 prestávka

20:10 “NÁROČNÍ” Matej Biľ a Zoltán Ďurčík – Azia III – Rally z Myšle na Elbrus unlimited und unplugged

Ideme na Elbrus? Jasnééé. Ale teraz vážne! Jasnééé. Plné auto. Fakt? A stačí to? Ta čo si, dáme aj toten Damavand, čo sme tam raz zamrzli a cestou domov aj Ararat. Ten je nižší. Tam aj vypijeme.
O pár týždňov: Miška, nemáš rada turistiku? Mám. A kde si už bola? Zádiel, Štós. A Elbrus nejdeš? Nechce sa nám dvom ísť. A to je kde? Kabardsko-Balkarsko. Fajne, lebo Afganistan nemám rada.
Tak sme šli, štyria. A vypili už v Košicoch.
PS: Miška v Zádieli a Štóse nikdy nebola.

facebook

Vstupenky

Tickets are no longer available.

Podrobnosti

Začiatok:
1. septembra o 18:30
Koniec:
11. septembra o 21:45
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Wave
Hlavná 121
Prešov, 08001 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Menu